Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám nem mindig az...

A macskám nem mindig az álomba pisil. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Nőstény, ivartalanított, szobatisztaként elhozott 2 éves cicáról beszélünk. Kb ivartalanítás után kezdett el nem mindig az álomba pisilni, ami kb naponta egy alkalom, de van olyan is hogy egy hétig minden rendben. Többségében a járólapot, de sajnos van hogy bútorok esnek áldozatul. Többféle almot próbáltam, jelenleg olyan van amit használ is, rendszeresen tisztítjuk kb két hetente teljesen lecserélem, kimosom az alomtálcát is. Az alomtálca helyével sem hiszem hogy problémája lenne, mert nagyrészt használja. Ötletem sincs hogy miért csinálhatja. Ebben szeretném a segítségét kérni olyannak aki hasonlón ment át és tudja rá a megoldást (nem az hogy kirakom az udvarra vagy hogy elajándékozom).
2019. júl. 16. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Hú, a választ sajnos nem tudom, de én is így vagyok az egyik macskámmal, aki 15 éves ivartalanított nőstény. Ráadásul ki-be járós macska, aki többet van kint a kertben, mint bent, de van neki bent mindig tiszta alom, mégis azt csinálja, hogy ha észreveszi, hogy nyitva maradt valamelyik hálószoba ajtó, besurran oda, és azonnal a padlóra vagy a bútora piszkít. Aztán rögtön fut is ki a házból, mint aki tudja, hogy rosszat tett. Amikor látom kifutni, mindig tudom, hogy megint bepiszkított valahová, és mehetek keresni. Gondosan zárunk emiatt minden ajtót, de néha bejut. Én se tudom miért csinálja ezt.
2019. júl. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekünk az jött be, mikor frissen mosott ruhákat pisilte le, hogy vettünk még egy alomtálcát.

Elég sok oka lehet pl. szorongás, ingerli valami szag.

2019. júl. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor megpróbálom. :)
2019. júl. 16. 19:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet bosszú valamiért? Vagy nincs túl sok cucc az alomban?
2019. júl. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!