Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Tyúk házikedvencként?

Tyúk házikedvencként?

Figyelt kérdés
2010. júl. 14. 10:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
A tyúkok elég okosak, felismerik az embereket, kocsit, kézből esznek, stb. szóval lehet épp házikedvenc egy tyúk. Az egyetlen baj csak az, hogy nem szobatiszta :D.
2010. júl. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

nekünk is van egy ilyen kopasznyakú tyúkunk vagy kakasunk nem tudom mert tojni nem tojik kukorékolni egyszer kétszer szokot de marha rosszul :D

na az a lényeg hogy kiskora óta ittt van nálunk és nagyon szeretjük és nem lesz levágva levesbe vagy akárhova. :D

2010. júl. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
0%
PRÓBÁLD MEG! Ha nem jön be, akk' még mindig finom pörkölt lesz belőle!
2010. júl. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Persze, de akkor a tojót(lányt) ajánlom azért mert minden reggel lesz friss tojásod.
2010. júl. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
88%

Nekem is volt házi kedvencként tyúkom, és sokkal jobban vonzódtam hozzá, mint a kutyákhoz vagy macskához! Elneveztem csokiszínnek!

1993-2000-ig élt, és megkértem, hogy ne vágjuk le, 7 éves korában hunyt el végelgyengülésben...

Őt Pötti (2001) nevű pipim követte, kis termetéről kapta a nevét, neki volt egy kis balesete, sínbe tettük a lábát, bevittem a szobába és együtt néztem vele a Dallas-t, tetszett neki is, egyik közös kedvenc sorozatunk volt, de ő nem élt sajna sokáig. Utána a következő pipi, akit megszelídítettem, Ő Zsömi (2002-2003) volt, ő a színéről kapta a nevét! Nagyon szerettem őt is! Ha tehettem mindig csak simiztem! Kivételeztem vele is, mint az elődeivel, gyakran kiengedtem a tyúkudvarból, hogy ő több zöldhöz jusson, mint a többi, mert megérdemli, mert ő szóba állt velem! ;)

2010. júl. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
utolsó:Ez aranyos..=))
2010. júl. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

19:14-nek: Köszi!

(18:19 voltam!)

2010. júl. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Tím tám tám..Felhívjuk kedves figyelmüket, hogy akik nem értenek egyes állatokhoz, azok szívesledjenek mellőzni a beszólásokat, hogy mi alatt guggol le, meg mi alatt nem, a tyúkhúslevest, és egyebeket.

Köszönjük!

2012. aug. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Lehet tartani, a szomszédom is csak kedvencnek tart dísztyúkokat, japán tyúkokat, kakasokat. Nagyon szép díszesek. Van néhány sima házi tyúk is, azok tojnak gondolom. szép kert van, díszfával, kutya nincsen, de a baromfinak hátul feláldoztak egy kis részt. annyi a gond vele, hogy mivel itt vannak a szobaablakom alatt, reggel 4 óra felé már kukorékolás hallatszik, amire a legjobb alvó is felébred!
2012. aug. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!