Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit csináljak, hogy a papagájo...

Mit csináljak, hogy a papagájom abba hagyja a toll tépést?

Figyelt kérdés
Van egy 1 éves Fischer törpepapagájom és azt vettem észre hogy elkezdte a farktollát tépdesni, míg nem teljesen kitépte. Odafigyelek a helyes etetésre, rágcsálni valót is kap(fűzfaág, szalma stb.). Nincsen elhanyagolva és mégis tépdesi. Arra se tudom fogni hogy fészket rak, mert minden szükséges dolog megtalálható az odvában. Mit tegyek hogy abba hagyja? Egy kicsit aggódom, fertőtlenítem neki a sebet ha mondjuk kivérzik, ne hogy el fertőződjön neki

2019. szept. 2. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Van párja?
2019. szept. 3. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Általában a stressz, az egyedüllét, a kellő mozgás hiánya, az unalom szokott oka lenni.
2019. szept. 3. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
A tyúkok is tépkedik a saját vagy a másik tollazatát. Ilyenkor fehérje hiányuk van.Giliszta,rovarok és az állateledelesnél be lehet szerezni hasonló élelmet.
2019. szept. 3. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mekkora helye van? Kellene mellé fajtárs.
2019. szept. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugye nem egyedül van? Hím vagy tojó? Onnan lehet tudni, h a tojó kisebb, vékonyabb; a hím erősebb, testesebb!



Ja és a szokásos, már-már unalmasnak tűnő szlogen: papagájt nem tartunk egyedül

2019. szept. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ötös vok ismét: Én egy fischerpárocskát tartok, nemcsak a levegőbe dumálok...
2019. szept. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elég pocsékul érezheti magát ha ezt csinálja. Kicsi hely,magány, unalom.
2019. szept. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!