Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit tegyek ha a galambjaim...

Mit tegyek ha a galambjaim verekednek?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Volt 2 par galambom , 1 par keringo es 1 par postagalamb. Egeszen jol megvoltak egymassal . Ma hoztam meg 1 par postagalambot es hat kaosz lett.. A him keringo galamb es az uj posta him folyamat verekednek es nem tudom mit kellene csinalnom , hogy megnyugodjanak.Van eleg duc es helyuk is lenne hogy elkeruljek egymast de megis miota idehoztam egyfolytaban verekednek meg az uj posta tojoval is eleg furcsan viselkednek a regi postak igy korozik meg furcsa hangokat adnak de nem bantjak . Szerintetek mit tudnak tenni az ugy erdekeben ? Elore is koszi !

#galamb #postagalamb #galambverekedes #keringogalamb
2019. szept. 5. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
Galambleves.
2019. szept. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem tudsz, hatalmi harc. Ha szerencséd van, a rangsor kialakulása után, csitul a dolog, de ha vérszemet kap az erősebb, ki is nyírhatja. Tarts több pár galambot, akkor jobban elvegyülnek. Fészkelési időszakban lesznek azért balhék, mert hát mindnek az a fészek kéne, amiben a másik van.
2019. szept. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A galambok gruppen-ben csinálják, és természetes, hogy a hímek esetenként összezördülnek. Nekünk volt sok galambunk, számtalanszor megesett, hogy amíg 2 hím verekedett a nőstény kegyeiért, addig a nevető harmadik elintézte a dolgokat...

Az más dolog, hogy amikor tojások vannak a fészekben, akkor a párok közösen nevelik fel a kicsiket.

2019. szept. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak gyereket akarnak csinálni....
2019. szept. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!