Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A csirKe tényleg szőrös?

Floattila kérdése:

A csirKe tényleg szőrös?

Figyelt kérdés
Barátnőm azt állította, hogy mikor csirkét koppasztott a csirkén toll mellett még szőr is volt. Én azt mondtam neki hogy csak pihe toll, de nem hitt nekem. Igaza van vagy nem? Tényleg szőrös a csirke?

2020. ápr. 11. 13:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%
Szőrös csirkéről meg nem hallottam, csőrös csitriről viszont igen.
2020. ápr. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Tényleg szőrös. Kopasztás után azért kell megperzselni, hogy ezek a hosszú szőrök leégjenek róla.
2020. ápr. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%
Persze hogy szőrös. Igaza van, a tollak mellett szokott leni ritkás, apró szőr is a csirkén.
2020. ápr. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%
Nem. Azok pehely tollak, toll kezdemények, vagy hívhatod ahogy akarod. A madár nem szőrös, hanem tollas.
2020. ápr. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
Nem pucoltál még tyúkot mi, utolsó?
2020. ápr. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
38%

De igen, csak attól hogy valami valamire hasonlít még nem biztos hogy az is. :)

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__madarak__2217300-a-t..

2020. ápr. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

#6 A gyakori mióta számít hivatalos, biztos forrásnak?

Tessék tyúkot pucolni és rájönni, hogy bármilyen meglepő, de valóban vannak szőrszálaik is. Konkrétan én ma 2 tyúkot is vágtam. Te? Vágtál már egyáltalán? Nem gáz ha nem, de bolti csirkén is maradhat szőr, csak szólok.

2020. ápr. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Miért nem lehet elhinni hogy kopasztottam, perzseltem, és boncoltam is már csirkét? :D Igen, tudom hogy néznek ki. Én is látok. De én megelégszek azzal hogy ezek szőrnek kinéző toll maradványok, vagy épp tollkezdemények. Nem pedig szőrösözöm a tyúkot. De ha tudsz nekem TE felmutatni tudományos cikket arról, hogy a madaraknak, azon belül a csirkének is vannak szőrei, akkor majd elhiszem neked. :)
2020. ápr. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor legközelebb tessék normálisan kinyitni a szemét kedves utolsó, ugyanis már egy tollkezdemény, és más egy szőrszál. Utóbbiakból is szépen találni a szárnyasokon.
2020. ápr. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
*más
2020. ápr. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!