Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit gondolsz, trükk, vagy a...

Mit gondolsz, trükk, vagy a videón valóban beszél a holló?

Figyelt kérdés

Ijesztően tökéletes a Negró nevű holló kiejtése egy madárkórházból, most akadtam rá! "Szevasz Negró!" - ezt mondja, de olyan, mint egy high-tech beszédszintetizátor...:

https://www.youtube.com/watch?v=_0BB7v2OFsw


Van itt egy szarka is, neki már nem tiszta a kiejtése, de zavarbaejtő. Ha körülöttem repkedne egy ilyen csudalény, dobnék egy hátast, hogy ő csinálja-e, vagy valaki az okostelójáról nyomatja vajon... Van, aki azt hallja, mintha azt mondaná a 37. másodpercnél, hogy "látod ezt a fát? nagyon szép! Min nevettél?":

https://www.youtube.com/watch?v=TvmpimYR92k



2020. máj. 12. 16:19
A kérdező szavazást indított:
A holló hangja szerintem totál igazi.
A holló hangja valószínúleg valódi.
A holló hangjáról nem tudom eldönteni, hogy valódi-e.
Lehet, hogy igazi a holló hangja, de inkább kamu lehet.
Tuti kamu a holló hangja. Fake.
12 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Már több videót is láttam erről a hollóról, én elhiszem, hogy tud hangokat utánozni.
2020. máj. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sőt, nem puszta hangutánzás, hanem emberi beszéd és kiejtés a fő kérdés. :) A fülünk számára megkülönböztethetetlen az emberi beszédtől az, amit a videón hallani ("Szevasz Negró!"). Bejátszott felvétel, vagy a holló mondja szerintetek? Lehet szavazni! :)

Egyébként érdekesebb, ha mindenki előbb szavaz és csak utólag néz utána a neten a véleményeknek. ;) Senkit NEM fogok a kérdésnél pontozni, mert most így érdekesebb.

2020. máj. 12. 16:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, ezt ő csinálja. Én láttam már élőben is beszélő hollót. Nagyon okos madarak és nagyon jó hangutánzók.
2020. máj. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amásik hogy röhög :DDD
2020. máj. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!