Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Lehet hazilag inkubatort...

Lehet hazilag inkubatort csinalni ??

Figyelt kérdés
Hazilag lehet inkubatort csinalni??? mert el dontottem hogy kezzel nevelt papagajt fogok venni ha lehet kuldenetek legyszives videokat vagy irjatok le mert nem szeretnem hogy el pusztuljon
2020. máj. 20. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/results?search_query=chicken+egg+inc..


Nem, még senki nem csinált a földön.

2020. máj. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezt nem egészen értem...

A kézzel nevelt papagáj is csak akkor kerülhet hozzád ha már teljesen önálló, annak meg nem kell inkubátor.

Fiókát senki nem fog odaadni, legalábbis remélem...

2020. máj. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Hallottál már a kézzel nevelt madarak viselkedés problémáiról? Betegesen ragaszkodnak az emberhez, nem fogadnak el fajtársat és ha nem vagy vele 0-24ben, akkor depressziós lesz, tolltépős, agresszív, öncsonkításra képes és végül belehal a magányba. Szóval én a helyedben átgondolnám, ha jót akarsz a madárnak, akkor szülők által neveltet veszel, tenyésztőtől és párban tartod.
2020. máj. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ne izeljetek mar szüleim értenek az ilyenekhez ne
2020. máj. 21. 14:27
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor nem itt kérdeznél, hanem a szüleidtől!!

Szóval, de izélünk.

2020. máj. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Fu ti mekkora egy ny0morek bagázs vagytok egy k@rva normális választ nem tudtok meg adni
2020. máj. 29. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!