Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Tetű ellen mi a leghatékonyabb...

Tetű ellen mi a leghatékonyabb szer?

Figyelt kérdés
Egy postagalamb érkezett hozzánk pihenni,annyira elvolt fáradva hogy meglehetett fogni, aztán ahogy átnéztem hogy van-e sérülés rajta észrevettem,hogy tele van tetűvel...nem csoda h le van gyengülve... Nos nekem nincsenek galambjaim,tudna valaki valami hatékony módszert vagy valami szert ami nem horribilis áron van és kiöli a tetveket szegényből?

2020. máj. 30. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Insecticid 2000. Ezt használják Hortobágyon, érdeklődj utána.
2020. máj. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Állatgyógyszertárban adnak cseppeket.

Nekem is jött egy galamb párnak az enyémhez és hozott ilyen apró csípő bpgarakat. Az állatgyógyszertárba mentem és elmondtam a problémát. Adtak ilyen csepegyető szert amiből 15 deka testsúly mellett lell 1 cseppet a nyakába cseppenteni. (A 30 dekás galambra 2 csepp hetente egyszer), ezt három héten keresztül és pá tetü. volt nincs.

2020. jún. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az ára 3000,- Ft volt.

A neve :


DRH-Ivermectin 0.1%-os

2020. jún. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekünk a porfürdő kivitte, igaz csak egy kis időre, de használt
2020. jún. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
rendben erre majd rákérdezek,pénteken úgyis mennem kell az állatorvoshoz. Köszönöm a válaszokat!:)
2020. jún. 3. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!