Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Félek kiengedni a nimfapapagáj...

Félek kiengedni a nimfapapagájomat a kalitkából. (?)

Figyelt kérdés
Ki szeretném engedni, de legutóbb mikor kiengedtem, és elkezdett repülni, akkor nekirepült a falnak és leesett az asztalomra. Igazából a kalitkája elég nagy, hogy tudjon repkedni, viszont nem olyan hosszú távokat, csak ilyen 1 métereket. Egyébként ha kiengedem, akkor nem igazán szokott repkedni, inkább csak mászkál, de félek, hogy ha megint elkezd repülni, akkor kárt tesz magában. Szerintetek hagyjam repülni?
2020. jún. 26. 13:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hát ez van, a nimfa párválasztó, ha nem harmonizálnak, akkor te hiába teszed mellé az ellenkező neműt, nem volt szerencséd azzal az egyeddel. :-)
2020. jún. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Majdnem 3 napig két külön kalitkában voltak egymás mellett.. De nyilvánvaló. De igazából mit is vártam ettől az állatok kategóriától, aki itt valamit nem a legprofibb szinten csinál, az már egyből egy nyomorult állatkínzó lesz..
2020. jún. 26. 16:48
 13/16 A kérdező kommentje:
Én sem szeretnék rosszat neki, higgyétek el, igyekszem.
2020. jún. 26. 16:50
 14/16 A kérdező kommentje:
De amúgy állatkereskedésben fiatalabb papagájokat árulnak, nem? Ha ott veszek egyet, akkor nem lesz baj a korkülönbség?
2020. jún. 26. 16:50
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem kell profinak lenni, de azért az internet világában több lehetőséged van tájékozódni, mint az én gyerekkoromban a szüleimnek volt, mikor még lakástelefon sem volt minden családban, nemhogy számítógép meg internet.
2020. jún. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
53%
2 hét karantén és 1-2 hét ismertetés. 3 nap az semmi, naná, hogy nem bírták egymást. Kereskedésből ne vegyél, mert lazán kifoghatsz egy beteg, beltenyésztett madarat. Korban kb azonos kellene mellé, vagy fiatalabb, de felnőtt, ellenkező nemű. Fb csoportokban talán van esélyed találni.
2020. jún. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!