Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Madarak kiürítik minden...

Madarak kiürítik minden reggelre a hamutálamat?

Figyelt kérdés

3. emeleten lakok, nincs mellettem, se felettem szomszéd. Felfut egy szőlő az erkélyeken, illetve vízparton lakok, ezért sok a madár errefelé. Egyik reggel észrevettem, hogy egy madár áll az asztalon a hamutál mellett, és ki volt lökve pár csikk a hamutálból. Másnap reggelre eltűnt az összes csikk. Gondoltam kifújta a szél, vagy valami.

De aztán folyamatosan ez volt. Nem cigizek sokat, estére kb. 3-4 csikk van benne, de reggelre teljesen üres! már 4. napja. Mostmár nem fogom kint hagyni, kiürítem akkor minden este, nem akarom hogy szegényeknek baja legyen.

De ez miért van?? Élelemnek nézik? Hisz ott van pár cm-re a szőlő, azt ehetik, erre elviszik a csikkeket?


2020. júl. 29. 10:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Elviekben nem gond, de én inkább mégiscsak kidobnám a csikkeket... ¯\_(ツ)_/¯

2020. júl. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is fészeképítésre használják de a biztonság kedvéért esténként ürísd ki nehogy véletlenül is megegye.
2020. júl. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
igenis hagyd kint nekik. Jót tesz a fészeknek.
2020. júl. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!