Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Instán meg tiktokon vannak...

Instán meg tiktokon vannak olyan videók amikben nagyon szelíd kacsák vagy libák vannak. Hogy szelíditik meg őket így?

Figyelt kérdés
Olyanok már mint egy kutya vagy macska. Nekem is van pár kacsám, de nem tudnám megsimogatni se őket mert elfutnak. 2 méternél közelebb nem nagyon szeretik ha megyek hozzájuk.

2021. márc. 15. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Kikeléstől ők nevelik, velúk élnek egy légtérben,nem ólban,gondolom. Így hozzájuk ragaszkodnak.
2021. márc. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
A kacsa és a liba (lehet több madárfaj is, de ezekről tudom biztosan) el tudja fogadni az embert családtagnak ha tényleg kikelésétől fogva ott vagy vele, ahogy az első le is írta. Ha az anyja nincs ott, akkor még az anyjának is képes elfogadni, ugyanúgy követni fog, ahogy a mamáját követné.
2021. márc. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
ha van türelmed kézből lehet etetni őket akkor hozzád szoknak ,ez az egy légtérben kacsával ez nagyon vad :) városi vagy gondolom :) , irtó büdösek zárt helyen
2021. márc. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2021. márc. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
93%
Nekünk tyúkjaink vannak, kint ólban alszanak, a kert kb 1/3-ában szabadon garazdálkodhatnak nappal. Ha nyílik az ajtó rohannak hozzánk, ketten még oda is bújnak, ha megállunk nekik. 😄 A kakast is meg lehet simogatni, ő is kedves. Szerintem érzik, hogy szeretjük őket.
2021. márc. 16. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!