Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Van olyan hely, ahol madarakka...

Van olyan hely, ahol madarakkal (leginkább papagájokkal) lehet foglalkozni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Imádom a madarakat, már gyerekkoromban is gondoztam papagájokat, szülők által elhagyott különböző fajtájú madárfiókákat. Érdekel, hogy tudtok-e bárhol olyan lehetőségről, ahol akár önkéntes alapon segíthetek a gondozásukban?

2021. márc. 24. 12:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Madárkertekben.
2021. márc. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%
Madármentő Alapítvány, Mályi Madármentők (nemcsak madarak, kisemlősök is vannak, süni, mókus stb. akiket jó emberek találnak és visznek be).
2021. márc. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Önkéntesnek mész madármentő helyekre. Előre megmondom, nem mindenütt az fog várni, amire számítasz. Illetve ezekben az időkben valószínüleg az önkéntesség is fel van függesztve.

Papagájokkal az állatkertben találkozhatsz, de ott önkénteseknek csak a legszarabb melókat adják: szórólapozni, irányítani a közönséget, információs pult, plakátkirakás, legjobb esetben moshatsz szart egy üres kifutóban. Egyetemi diploma kell ahhoz, hogy szart moss hivatalosan mint dolgozó (próbálkoztam Pesten, de nem vettek fel, mert nincs agrmérnöki/mezőgazdasági/állatorvosi diplomám, pedig már dolgoztam más országban állatkertben)

Sajnos ebben az országban kevés esélyed van erre.

2021. márc. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!