Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Lehet orgona virágot és ágat...

Lehet orgona virágot és ágat meg akác virágot és ágat adni a papagájnak?

Figyelt kérdés

2021. máj. 9. 22:31
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Az akác levéltől/virágtól biztos nem lesz baja, de az orgonáról nem tudom!
2021. máj. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
#1 Ehhez képest az akác levele az pont mérgező, de sebaj...
2021. máj. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Akác virágtól semmi baja nem lesz.
2021. máj. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Emberi fogyasztásra alkalmas a virág, a levél nem. Papagáj számára nem tudom. De miért kellene neki virágot adni?Szerintem maradj annál amit biztosan ehet.
2021. máj. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Kezdjük ott h miért akarsz egyáltalán neki ilyeneket adni?
2021. máj. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tudom a lilaakác a mérgező! persze volt már,hogy tévedtem!

Sima fehér akác virágát én magam is sokat ettem, gyerekkoromban, a levelével meg a nyulakat etettük!

Kedves kérdező, legjobb, ha kisállat boltból szerzel neki élelmet! Ülőkének meg bármilyen fadarabot berakhatsz neki, biztos nem lesz baja!

2021. máj. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kedves eddig válaszolók! Köszönöm a segítségetek viszont aki irta azt hogy miért ezzel akarom etetni remélem viccnek szánta mert nem vagyok buta miért "etetném" ezzel? Egy papagájos könyvben olvastam hogy a természetes élőhelyükön (kis sándor papagájom van) szeretnek falatozni virágot és virágport. Egyébként is a kis sándor főként gyümölcsevő papagáj. Szóval én ezzel csak feldobni akartam az étrendjüket és nem ezzel etetni folyton. Ők gyümölcsöket zöldségeket és kiegészítésként versele laga prémium tápot kapnak(tudjátok az a fajta amelyikben van granulált eleség a magok között) na meg időközönként csíráztazott magot meg főtt tojást és túrót. Szóval bármit írhattok amivel egy picit feldobhatom étrendjüket mert csak ezért írtam ki a kérdést.
2021. máj. 10. 03:09
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor biztos írta a könyv h milyen virággal
2021. máj. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%
ad #7: akkor ezek szerint Indiában élsz ?
2021. máj. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

9# miért élnék indiában? Magyarországon nincs ehető növény?


Értem szóval nem szabad megkérdezni hogyan tehetem változatossabá az étrendjüket hanem bekell rakni kis kalitkába egy olcsó magkeverrékel igaz? Nem pont azért kérdezek szerintetek mert jól akarom tartani őket? Ja és a könyv nem részletezte hogy mit csak megemlítette. "A legtöbb papagájfaj a természetben szeret virágokat és a benne lévő virágport fogyasztani" enyit írt és innen ugrot be hogy lehet van magyarországon is amit adhatnék nekik tavasszal egy keveset érdekesség és változatosságként. A kérdést lehet máshogyan kellet volna megfogalmaznom, de az előző írásomban írtam azt hogy írhattok bármit amivel változatossabá tehetem az étrendjüket. Viszont úgy veszem ki itt nem sokan vannak akkik tényleg értenek a papagájokhoz és nem csak butaságokat irni járnak ide. Mégis hogyan tanulhatna úgy az ember ha értelmes válaszok helyett ilyeneket kap? Ne vegye magára az akinek nem inge...

2021. máj. 11. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!