Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Miért fut a rigó ha repülni...

Miért fut a rigó ha repülni is tud?

Figyelt kérdés

Ne kövezzetek meg ezért a röhejes kérdésért 😂 anyukám ma felhivott munka után azzal a kérdéssel, (nevetéstől alig tudta elmondani) hogy szerintem miért fut el előle a rigó ha el is tudna repülni? Megigertem neki hogy utánajárok

gondolom egyébként viccen kivul szimplán azért, mert az adott területen akar maradni és nem érez akkora fenyegetést, hogy elrepüljön. (ez a válasz nem elég anyukámnak😂)


2022. márc. 25. 21:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Másfelől szeretnek a bokrosokba befutni és ott elrejtőzni, meg már szerintem az embert is megszokták.
2022. ápr. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nagyobb erőfeszítésbe, energiába kerül hogy felrepül, és ha arrébb szalad és nem érez veszélyt akkor az is elég. Kb olyan lehet mint hogy egy kerek valamit nem felemelsz és cipelsz, hanem gurítasz.
2022. máj. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!