Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Barát papagáj halkabb lesz ha...

Barát papagáj halkabb lesz ha társa van?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Vennék egy barátpapagájt. Időm van bőven (14:00 után szabad vagyok)szóval tudok foglakozni vele. Vegyek mellé egy társat ezek ellenére? Akkor halkabb lesz? És ha igen, akkor hogy legyen az állomány? Lányt vagy Fiút? (Fiú papagájról van szó)

2022. ápr. 23. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Könyörgöm papagáj vásárlása előtt legalább olvass már utána papagájoknak! Minden papagáj faj igényel társat, egyedül tartva depresszió, tolltépés, öncsonkítás, halál vár rájuk. A barát nem kezdőnek való. Alapból hangos faj, bentre nem ajánlott, többméteres kinti röpdét igényel. Nehezebben kezelhető fajta, hajlamos az agresszióra (nem azért barát, mert barátságos). Kezdőként hullámos, nimfa jöhet nálad szóba. Madaraknál meg nincs olyan, hogy lány meg fiú, olyan van, hogy tojó és hím. Hím-tojó páros a legjobb mindig, a fiókák megelőzhetők, sőt, kötelező megelőznöd, mert törvény vonatkozik rá.
2022. ápr. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
#1. Mi a probléma a fiókákkal?
2022. ápr. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
#2 Törvénybe ütköző a kedvtelésből tartott állatok szaporítása.
2022. ápr. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 Eddig még nem hallottam erről. Mikortól lett ez probléma?
2022. ápr. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 Nem tudom fejből, hogy pontosan mióta, ne haragudj. De utána tudsz nézni.
2022. ápr. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!