Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan, minek a hatására...

Hogyan, minek a hatására válik egy tyúk kotlóvá?

Figyelt kérdés
2010. szept. 18. 18:06
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Varázsütésre!
2010. szept. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
vagy esetleg egy tojás hatására ;)
2010. szept. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Gerbilgirl ***** válasza:
100%

Hülye válaszok.


[link]

Itt értelmesebb választ kapsz

2010. szept. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%
Hát ha arra gondolsz, mitől költi ki a tojásokat, arra egyszerű a válasz, ha szexel vele a kakas. A tojás a petesejt, ami ha megtermékenyül, kiscsibe lesz benne.
2010. szept. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ah, első két válasz de értelmes :D

Harmadik: köszi a linket, meglesem!

Negyedik: Na ez az, ami kizárt, mert kakasunk nincs, csak egy ideje az egyik tyúk nem hajlandó felkelni a tojókosarukról, ebből kikövetkeztettem hogy kotlik, dehát kikelni úgysem fognak a tojások. Ezért érdekelt, hogy mitől is lett kotlóssá :D

2010. szept. 18. 18:25
 6/10 anonim ***** válasza:
40%

A mamámnál régebben egyszer a fészekhez kotorták a tyúkok a szenet, s azon ült sokáig egy tyúk. :D

Amúgy nem tudom, bocsi. De bizonyára kell kakas is hozzá.. passz. :)

2010. szept. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
Önporzós lett a tyúkotok. :D
2010. szept. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

:D :D Ha nincs tojás, csinálnak maguknak :D


Hmm, porzós? :D

2010. szept. 18. 18:46
 9/10 anonim ***** válasza:
Kakas ahhoz kell, hogy a petesejt (a tojás) megtermékenyüljön, és ha egy kotlós alá kerül, akkor fejlődésnek induljon és végül kiscsibe legyen belőle. A kotlás egy ösztön, ami független attól, van-e kakas a tyúk mellett vagy nincs. A tojó hibrideknél (a tojástermelésből való kiesés miatt) igyekeznek háttérbe szorítani, ezért azok igen ritkán ülnek meg. Szerintem figyeld a tyúkot 1-2 napig, és ha úgy látod megbízhatóan ül (nem száll le állandóan a tojásokról), akkor szerezz alá szemes tojásokat.
2010. szept. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igazából konkrétan nem szeretnénk kiscsibét, csak az érdekelt, hogy miért ült rá csak úgy a tojásokra. De köszi a választ, most már tudom!
2010. szept. 18. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!