Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Egy varjú lehet jó házi...

Egy varjú lehet jó házi kedvenc? úgy értem tanítható? mert azt mondják rendkívül okos állat. olyanok válaszait várom akiknek volt/van varjuk de aki jártas a témában azok válaszait is szívesen fogadom

Figyelt kérdés
2022. jún. 17. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Okozhat problémát ha magadhoz szoktatod, nem a gazdájának fog tekinteni, hanem kaja forrásnak, és megtámadhatja a kaja forráshoz menő idegeneket.

Nem javasolt a varjút kutyaként kezelni.

2022. jún. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Vérvarjúnak okvass utána.
2022. jún. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

[link]


Nem jo otlet, ha madarat akarsz, ajanlom inkabb a papagajt.

2022. jún. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
A varjú okos, de nem szelídíthető. A két fogalmat nem ajánlatos keverni.
2022. jún. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%

Jaj, de mi ez a rosszhír keltés?!


Vérvarnyú?!


Na, persze, kár!


A varnyak nagyon okos állatok, nem fognak gonoszak lenni.


Nézz utána, milyen jó fejek.


Kedvenc állataim.


Én abszolút javaslom őket, sose fogsz unatkozni, és nagyon érző kis lények.

2022. jún. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
A vetési varjú védett, de a dolmányos nem az. Nem ajánlom, hogy felneved, mert ha megszökik, mindenkit kajáért fog megtámadni. Nálunk is van egy, amelyik mindig alacsonyan repül és kikapja a kezedből a kiflit.
2022. jún. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Keress rá Youtubon: Negró, a varjú
2022. jún. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2%
Be lehet tanítani, hogy pénzt szerezzen. Szerintem érdemes, főleg ha mondjuk belvárosban laksz. Csöviktől és mindenkitől akitől tudja, hazahozza az aprót kajáért cserébe. Sajnos nekem ehhez nincs türelmem.
2022. jún. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A varjú csapatosan él, nagyon fontos náluk a család, nagynénik, nagybácsik is becsatlakoznak egy fióka felnevelésébe, tanításába. Te ezt a nagy családot nem tudod helyettesíteni, főleg ha ott hagyod időnként mert ugye haverokkal kell sörözni, nyaralás van, meló van stb. Előbb utóbb tolltépkedő idegroncs lesz.

Az pedig hogy itt az emberek mennyire tájékozottak és mindent tudóak egy apró részlet már elárulja: Negró egy holló.

Nézd meg őket az állatkertben, esetleg tarthatsz tartósan sérülteket, de egy egészséges varjú beledöglik a fogságba.

2022. jún. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!