Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Láttam a reggel egy valahonnan...

Láttam a reggel egy valahonnan megszökött kis hullámos papagájt, meddig élhet még?

Figyelt kérdés

A szabadban, ha talál élelmet, meddig élhet még, ha egyébként "feltalálja" magát? Hazamegy szerintetek vagy már így nem? Ha nálunk van élelem (magok a tyúkoknak), láthatom többször is még?


Kérdés, áttelel-e? Sose tudni hogy milyen kemény fagyok lesznek. Kis papagáj nem arra van kitalálva hogy teleljen nálunk.


2022. júl. 13. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy ismerősöm, akinek megszökött a madara, de később visszatért.
2022. júl. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Milyen messziről szökhetett meg? Gondolom első körben csak pár száz méterre merészkedik el.
2022. júl. 13. 11:40
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A tíúkoknak adott magok lehet neki túl nagyok lennének...

Egy ideig talán megél a szabadban (így nyáron), ha nem kapja el a macska például.

2022. júl. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Facebook-on vannak papagájos csoportok, oda tedd fel, hogy láttad, biztos keresik.

Áttelel kint, nem azzal van a gond. Most nyáron még élelmet is talál, viszont a ragadozó madarak le fogják vadászni. Kölessel, kalitkával lehet próbálkozni befogni, de nem tudni, mennyire szelíd.

2022. júl. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 Hiába írnám ki, lehet lenne 10 jelentkező egyből... én meg honnan tudhatnám hogy kié valójában? Nyilván sajnálom a gazdáját hogy keresi és lehet szomorú (mondjuk kisfiú vagy kislány) hogy elszökött tőle. Vagy a szüleitől esetleg "kikapott"...
2022. júl. 13. 15:11
 6/7 anonim ***** válasza:

Megvan a madár, ott van nálad?

Miért lenne 10 jelentkező? Nem szórakozz! Írd ki és hátha jelentkezik érte a gazdi!

2022. júl. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted nagy érték egy huli, hogy mindenki kapkodna érte? Ne viccelj már, 1000-1500 ft. Ráadásul szerencsétlen elrepült, be is kéne fogni. Írd ki, vannak direkt olyan papagájos csopik is, ahol keresnik az elszökött madarat, vagy találtak egyet!
2022. júl. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!