Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Egy madár berepült az alagsorb...

Egy madár berepült az alagsorba de nem találom?

Figyelt kérdés

Már 2 napja hallom és leginkább este és reggel, hogy csiripelés jön az alagsorból amely a garázsba vezet.


Máskor is előfordult már, hogy repült be madár mert szokott a garázsajtó felnyitva lenni ha teszek-veszek de eddig mindig megtaláltam.


Most azonban nem találom pedig benéztem minden egyes apró kis zigzugba.

Most is hallom, hogy csiripel folyamatosan. Sajnos beazonosítani nem tudom a hangja alapján, hasonlít a tücsöknek a hangjához. Gondoltam már arra is, hogy talán nem is madár hanem tücsök de a tücsöknek a hangjában van egy jellegzetes élénk tónus amit itt nem hallok.


Mit tudok tenni, hogy megtaláljam?



2022. okt. 13. 23:26
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Tegyél be egy macskát, az majd megtalálja.
2022. okt. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Attól okosabbat nehéz írni, hogy jól szét kell nézni. Az is lehet, hogy valami olyan helyre ment be, ahonnan nem látszik egyáltalán, ha csak úgy körbenézel, te tudod mi van az alagsorban.
2022. okt. 14. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha tudnád azonosítani akkor megtalálnád, vagy mi? :D
2022. okt. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#1 Megölni nem akarom. Bár ha nem találom meg előbb utóbb úgy is elpusztul szegény.


#2 minden zig zugba benéztem többször is. Persze elég zsúfolt az alagsor szóval előfordulhat, hogy kihagytam valamit.


#3 Ha a nevén szólítanám hátha előbújna :D

2022. okt. 14. 12:45
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Na de mi van ha rigó de amúgy Sas a neve?
2022. okt. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na megtaláltam végül és nem madár volt hanem egy fura kinézetű bogár.
2022. okt. 14. 20:00
 7/7 anonim ***** válasza:

Jeeeej:)

Sajnos a madarak igencsak tudnak kussolni. Nálunk egyszer beesett a kamrába egy verébfióka, de sajnos már csak a holttestét találtuk meg..Nagyon sajnáltam.

2022. okt. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!