Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mitől csavarodhat meg a...

Mitől csavarodhat meg a hullámos papagájom körne?

Figyelt kérdés
A körme nem a normális hajlásban van hanem félre áll, akkor is amikor ül és akkor is amikor nyújtózkodik a lábával.
2022. dec. 10. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Túl hosszú.
2022. dec. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi. Ha én itthon nem tudom levágni akkor állatorvosi rendelőben segítenek? Csak egzos orvosra lehet ilyenkor számitani vagy egy pl. kutyákkal macskákkal foglalkozó orvos is letudja vágni? Ami probléma hogy nagyon félnek, ha benyúlok hozzájuk tátognak remegnek. Hogy lehet ilyen esetven cselekedni? Nem fognak meghalni a félelemtől?


Köszönöm a segítő válaszokat.

2022. dec. 10. 21:26
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

Igen, állatorvos segít, egy karomvágást bármelyik meg tud csinálni.

Első voltam.

2022. dec. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Félelemtől nem halhat meg?
2022. dec. 10. 21:48
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát, hülyeséget nem akarok mondani, valahol régen hallottam, hogy belehalhat ha nagyon megijed valamitől, de fogalmam sincs mi ebben az igazság.

Annyit tudok, hogy amikor voltak nimfáim, nekik mindig én vágtam a karmukat, törölközőbe voltak csavarva ameddig végeztem, és egyik sem halt bele.

2022. dec. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!