Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Tatán vadludak vannak tömegéve...

Tatán vadludak vannak tömegével ilyenkor?

Figyelt kérdés
2023. jan. 2. 22:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
52%
Eddig is volt minden évben tűzijáték, a rendelet előtt még jóval több is. Onnantól kezdve lett Tata 20000 madárbiológus városa, miután egyszer szóba került ez a téma. Valóban nem túl környezetkímélő a tüzijátékozás, de biztos vagyok benne hogy nem fog kihalni az élővilág a tavon egy éjszaka miatt.
2023. jan. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Mi a jó isten haragjáért kell durrogtatni meg lövöldözni?!

Mi a jó abban, hogy egész éjszaka ez megy:

"PIJÚÚÚÚ-PIJÚÚÚÚÚ-BOOOOOMMMM-BOOOOOMMM-FITYJŰŰŰŰŰŰŰŰŰBAMMBRUMMTATARATÁKSZ!!!!!!!"

Ebben mi a frász a jó?! Csak az ember lehet ennyire hülye, hogy szerinte ez jó.

2023. jan. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Nézd kérdező, az első válaszoló vagyok.

Én is Romániában nőttem fel. Ha már vagy annyira intelligens, hogy a ludakat kedveled, légyszíves nézz kicsit utána, miért is tudunk ott magyarul. Hallottál esetleg a Trianonról?

Arra adtok elég okot, hogy egyesek utáljanak titeket "táposokat".

Bizonyos tekintetben Románia el van maradva, de egyes dolgokban viszont előrébb tart.

Ott is vannak hülye emberek, de itt is. Viszont ott kevésbé idegbetegek, frusztráltak. Ellenben emberségesebbek. Időnként az állatokkal is. Nincs minden héten ilyen hír, hogy vki kettéfűrészelte a családját és felgyújtotta a kutyáját.

A tatai ludakról meg arról hogy ki és mit akarna építeni a tó partján, tudnék mesélni. Ezzel is összefügg a mostani tűzijáték-sajtóvisszhang szerintem.

2023. jan. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Azért tudtok, hogy egy kis szavazatért, amivel beleszóltok Magyarország belügyeibe, kapjatok egy kis krumplit.


Trianon meg száz éves sztori, túl kéne tenni magatokat, és ha magyarok vagytok, Magyarországra költözni, és itt adózni meg szavazni, vagy ottmaradni, és ott szavazni és integrálódni.

2023. jan. 3. 21:13
 15/21 anonim ***** válasza:
61%
14# Idén eddig ez a legbutább komment, amit látok. Mond... nem laksz véletlenül Budapest belvárosában? :D
2023. jan. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
83%

Hát kérdező, téged aztán megetettek rendesen.

Amúgy sajnos jelenleg itt élek család miatt, de sz@rok bele a politikába. Nekem egyelőre az országod tartozik, mert Erdélyben jártam iskolába, egyetemre, kaptatok egy ingyen képzett munkaerőt. De nem is értem mit bizonygatok itt neked, szóra sem vagy érdemes. A krumpli meg otthon finomabb és több terem, nem tudom miről beszélsz.

De a tatai ludakat kérlek továbbra is szeresd attól függetlenül hogy a mocskos román pofámmal én is szeretni merészelem őket.

Hihetetlen, hogy még egy ilyen ártatlan témánál is csak a mások iránti gyűlöleted dominál.

2023. jan. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

15 nem


Én imádom a természetet. Azt nem szeretem, amikor nem itt élő és nem ide adózó ukránok, románok, stb beleszólnak egy idegen ország ügyeibe. Ennek köszönhető, hogy kik és mit építenek a tatai tónál.

2023. jan. 4. 00:24
 18/21 anonim ***** válasza:
80%
Mit gondolsz ki védte a Magyar királyság keleti határát évszázadokon át? Hát nem ti, az ország közepéről... Gyakorlatilag nekünk köszönheted, hogy még létezel és magyarul beszélsz. És nem, nem vagyunk ukránok, románok... magyarabbak vagyunk, mint te.
2023. jan. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Hát nem sikerült igazából egyszer se megvédeni, lol.


Mondjuk amúgy nem bánnám, ha németül kéne beszélnem, mert mondjuk a dunánál húzzák meg az osztrák határt 100 éve, és nem ott ahol. De még a jugoszlávval vagy szlovákkal se lenne problémám, mindkét oldalon jobb életszínvonal van.



Amúgy meg, az már egy országnak sem a határa, jó régóta, ezért aki ott él, annak azt a nyelvet kéne beszélnie, és oda adózni/ szavazni, nem egy idegen országba

2023. jan. 4. 01:02
 20/21 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem itt te vagy az, akinek nem kéne magyarul beszélni. Miért? Mert nem vagy méltó rá.
2023. jan. 4. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!