Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Az lehet hogy ma már láttam...

Az lehet hogy ma már láttam gólyákat?

Figyelt kérdés
Túl sok nagy fehér madár hosszú csőrrel azt hiszem nincs, márpedig amiket láttam azok ilyenek voltak..
2023. febr. 19. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mivel, egész Európában szokatlanul enyhe most az idő, így elképzelhető, hogy a gólyák előbb haza jöttek.

Reméljük, marad is így az időjárás.

2023. febr. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Láthattál gólyát. Sok gólya el sem megy telelni. Én hetekkel ezelőtt láttam Debrecen közelében egy szántóföldön.
2023. febr. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kizárva, maradt is itthon gólya, meg előbb is jöhettek. Esetleg ami még eszembe jut nagy fehér madár, az a kócsag.
2023. febr. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jó, akkor gólyák voltak :D:D:D
2023. febr. 19. 20:26
 5/6 anonim ***** válasza:
2023. febr. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 polarbeer ***** válasza:

Én inkább azt mondanám, hogy nagy kócsag volt. Sokkal több nagy kócsag telel ma Magyarországon, mint fehér gólya. A repülése, nyaktartársa, színe elárulja. A nagy kócsag tolla gyakorlatilag teljesen fehér, a fehér gólyában bőven van fekete toll is.


Üdv.:

polarbeer

2023. márc. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!