Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mitől öklendezik a hullámos...

Mitől öklendezik a hullámos papagájom (tojó), eszik iszik rendesen?

Figyelt kérdés
2023. márc. 19. 06:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Visszahányja a magokat vagy csak öklendezik? Más tünet van (gubbasztás, megváltozott ürülék stb)? Milyen sűrűn fordul elő?Egyedül van tartva?
2023. márc. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 madi111 ***** válasza:
Ez náluk természetes. Így etetik a fiókáikat. Ha nincsenek nekik, akkor is csinálják néha, ösztönből.
2023. márc. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ketten vannak, csak öklendezik. Ürülék rendben van, pár napot most itthon voltam, naponta többször is láttam.

Versele Lage Prestige prémium magot kapnak, de azt veszem észre, hogy nagyon szemetes, poros az alja. Ez befolyásolhatja?

2023. márc. 19. 12:58
 4/4 A kérdező kommentje:
Még annyit vettem észre, hogy amikor az etető elé ér akkor kezd el öklendezni és rázza a fejét. Most raktam be fürtös kölest, kiváncsi vagyok rá, abból eszik-e. Csak a tojó csinálja ezt, a hím megvan rendesen.
2023. márc. 19. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!