Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Biztos hogy nem lehet bolti...

Bogdán Csaba kérdése:

Biztos hogy nem lehet bolti tojásból keltetni?mert én lattam már bolti tojásban embriót,és tudom hogy néz ki az embrió,olyan hogy egy fehér kis pötty és meg abban is van egy kis fehér potty

Figyelt kérdés
Lattam már olyat amit irtam úgyhogy szerintem lehet,de nem tudom

2023. ápr. 2. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Biztos. Nem tudom mit latsz te, de szerintem csunyan benezed.


Konkretan annak az eselye, hogy nagyuzemi korulmenyek kozott egy tojas meg legyen termekenyitve, szinte 0.

A kakasokat azonnal kulonvalasztjak kikeles utan es az o sorsuk mas lesz. Pl elve bedaraljak oket majkrembe, parizsiba, ilyesmi…:D

De nem maradnak egy helyen a tyukokkal, az fix.

Igy hogyan is lehetne megtermekenyitve a tojas?

2023. ápr. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

Vannak akik próbálkoznak vele és van olyan hogy 1-2 tojás fias, de ezt úgy képzeld el, hogy veszel 100 tojást és abból ha szerencséd van kikel 1-2 csibe. Nagyon ritka, de előfordul, azt viszont hogy hogyan lehet kakas a tyúkok közt vagy hogy keveredik bele fias tojás azt nem tudom elképzelni.

Amúgy amiről te beszélsz az a fehér pötty az szerintem a csírakorong, ami minden tojásban van, csak nem mindegyikben feltűnő.

2023. ápr. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2023. ápr. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Ki ez a tojásperverz, aki hetente feltesz egy ilyen kérdést? 😂
2023. ápr. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
az nem embrio, hanem petesejt
2023. ápr. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Nem a házit sem lehet kikeltetni ha hűtőbe teszik és különben sem hiszen hogy a nagyipari tyúkokat kakasokkal együtt tartanák biztos nincsenek is megtermékenyítve.
2023. ápr. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
87%
Bolti tojásból nem lehet keltetni.
2023. ápr. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!