Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Miért nem látok soha semerre...

Miért nem látok soha semerre madártetemeket? Hol halnak meg?

Figyelt kérdés
Ugye nagyon sok madár van (pl az egyszerű veréb), és azok nagy része öregen végelgyengülésben hal meg, szerte szét mindenfelé madártetemeknek meg csontvázaknak kéne lennie, mégis alig látni. Ezek hova mennek meghalni, vagy mi lesz velük?
2023. ápr. 8. 19:21
1 2 3
 1/21 Vans$ ***** válasza:
100%
Megeszik a kóbor cicák :)
2023. ápr. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
21%
Há' madár az tud repűni, fent vannak az égbe'
2023. ápr. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Megeszi a macska, nyest, görény, róka, bármi ilyen. Inkább örülj neki, hogy nincs tele dögökkel a kerted. :)
2023. ápr. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Meg hogy hal meg? Ül a faágon és lefordul, vagy repülés közben leesik mert végelgyengül?
2023. ápr. 8. 19:36
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha közeledik a vége, akár van valami probléma, akkor általában egy pár napig gubbasztanak, alig repülnek és egyszer csak bekövetkezik a halál
2023. ápr. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbb ül a faágon, mert gyenge már az elrepüléshez és leesik. Akkor még nem feltétlen hal meg, csak vergődik a földön amivel pont magához vonzza a ragadozókat. Ilyet konkrétan már láttam többet is kutyasétáltatás közben fa alatt vergődő madarat. Vagy már eleve elbújik odvakba, szűk helyekre. Repülés közben is biztos halnak meg, a szívroham stb. ahogy minden állatnál náluk is előfordul. Az csak simán leesik.
2023. ápr. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem van, h madárfészekbe vannak akár a csontok... Illetve tényleg ha leesik a csont barhova, a cicák megeszik. Nem hiszem, h repülés közbe halnak meg, vgy a faágról esnek le, akkor szerintem madarak potyognának az égből. Szerintem amelyik madár érzi, h lassan közel a vég, igazából ő már nemtud repülni. Vhol fás környezetbe megpihen.
2023. ápr. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
régen láttam,vagy 30 éve:tél,-20 fok,varjú megfagyott az ágon,és lefordult,lógott fejjel lefelé,a fagyott karmai tartották.aztán hogy tavasszal mi lett vele,nem tudom...
2023. ápr. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap a lehajtott tetejű kukám szélén találtam egy halott gerlét. Aludhatott, olyan pózban volt. Nem esett le.
2023. ápr. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
29%
Egyszer a barátnőm nyakába esett, az meg sikoltozott, soha életembe nem röhögtem olyan jót, még a könnyem is kicsordult :-D
2023. ápr. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!