Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mi okozta ezt a hullámos...

Mi okozta ezt a hullámos papagájommal?

Figyelt kérdés

Vigyázat a kép csak erős idegzetűeknek!


[link]


Macska,más állat nem ért hozzá mivel apró lyukú rács van körülöttük.

Tegnap még semmi gond nem volt,most estére meg már így néz ki.Teljesen megdöbbentem.

Valaki tud segíteni ezzel kapcsolatban?



2023. jún. 15. 20:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Te jó Isten..

Nem értem h milyen körülmények között volt tartva...de kvára nem jó körülmény ezek szerint!

Nekünk 15 éven keresztül voltak hullámosaink sosem volt hasonló..illetve egyszer beszorult egyik 2 bútor közé mikor ki volt engedve.

Él még...?

Valamit sürgősen változtass. Kültéren vannak?

2023. jún. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó.

Köszönik szépen nagyon jól megvannak. Nem tudom ez a mostani mitől van, ezért is írtam ide.Ezt szeretném mindenképp megoldani. Már nem él,elpusztult sajnos. Igen kint vannak már több mint 4 éve és még soha sem történt velük semmi rossz.

2023. jún. 15. 23:13
 13/16 anonim ***** válasza:
Télen is kint vannak?
2023. jún. 16. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Papagájos Fb csoportban látni lehetett már ilyen eseteket, kis lyukú rács esetén is. Az van, hogy hiába pici a rácstáv, ha megijeszti valami őket, ösztönösen a rácsra kapaszkodnak fel. Így konkrétan bármi eltudja őket kapni. Patkány is simán tud papagájt ölni, elsősorban arra szokott a legtöbb tipp jönni a csoportban.
2023. jún. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
8%

Megnéztem, ez nem számít annyira apró lyuknak, hogy ne tudna valamilyen ragadozó hozzájuk férni. Ha pedig egyszer felfedezte őket, másnap/éjszaka is meg fogja látogatni.

Van pár ilyen "kint tartom őket jól vannak" alak az országban sajnos, talán a szentendrei a leghíresebb.

Láttál már olyan állatkertet, ahol az exotikus kistestű papagájok kint voltatk tartva? Nem. De te okosabb vagy, jó az nekik.

Nagyon sajnálom az állatokat, hogy bárki azt csinálhat velük amit akar, ha van pénze és megveszi őket.

2023. jún. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
#15 Ha nálad az állatkert a mérvadó állattartás szempontjából, ahol az állatok körbe-körbe mászkálnak unalmukban és mert olyan pici területük van, akkor inkább maradj csendben. Papagájtenyésztők és madárparkok is tartják kinti röpdében a madarakat, megfelelő hellyel, bújókkal a huli is lazán elvan mínusz 18-20 fokig, tehát még a hidegtől sem kell félteni. Nem az ördögtől való dolog a kinti tartás, sőt, a madaraknak jobb, természetesebb, mint házon belül bezárva lenni. Az, hogy ilyen jellegű balesetek történhetnek, nem egyenlő azzal, hogy szar madártartó a kérdező. Akármilyen állatot tartassz, történhet bármi, amire nem vagy felkészülve, vagy nem tudod kivédeni.
2023. jún. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!