Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan különböztethetem meg a...

Hogyan különböztethetem meg a galambok nemét?

Figyelt kérdés

Már egy ideje mindig vannak galambjaim, de ne konkrét galambászatra gondoljatok, hanem arra, hogy szerintem nem volt még olyan évem, amikor ne neveltem volna fel egy-egy árva galambfiókát :) Most van egy felnőtt pávagalambom, aki állandósággal nálam lakik, és egy postám, aki máshol talált magának párt, de napi rendszerességgel visszajár.

Emellett nevelek két kis pávagalambot is, akik szintén elárvultak.

Elhatároztam, hogy ha már ennyien vannak, akkor elhatározom magam nagyobb körű galambtartás mellet :)

A galambokkal szinte mindennel tisztában vagyok, csak a nemek megállapításával nem...


Tehát kérdésem csak annyi lenne, hogy a nemüket hogyan állapíthatom meg nagyjából biztosan?


2010. okt. 16. 21:39
 1/2 anonim ***** válasza:
legbiztosabban úgy, ha megfogod őket, és megnyomod a kloákájukat. Ha hímek, kijön a nemi szervük belőle..
2010. okt. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszike :)
2010. okt. 17. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!