Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Van olyan tyúk vagy más...

Van olyan tyúk vagy más madár, aminek kedvelt tápláléka a lóhangya? (Elszaporodtak a lóhangyák...)

Figyelt kérdés

2023. szept. 12. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A tyúkok szeretik a nagytestű rovarokat! A lóhangyákat is megeszik!
2023. szept. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Oh, köszi, akkor nagyon jó lenne így megoldani ezt. Esetleg valamelyik fajta javasolt ebből a szempontból, vagy ez egyéni gusztus kérdése a tyúkoknál?
2023. szept. 12. 21:58
 3/9 anonim ***** válasza:
Én nem tudok sajna hangyaevő madárról. Borzasztóan savasak, rossz ízűek. A hangyatojást nagyon szeretik de soha nem láttam tyúkot hogy hangyához nyúlt volna. Ráadásul azoknak a csáprágója is kva nagy, még az emésztőcsatornájukban is kárt okozhatnak. Szóval nem.
2023. szept. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

Milyen állat pusztítja őket a természetben? Hangyászt mégiscsak esélytelen beszerezni :)

2023. szept. 13. 08:49
 5/9 A kérdező kommentje:

1: Te láttad, hogy megeszik, vagy mondták mások?


Van itt, aki látta?

2023. szept. 13. 11:22
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez nem fogja megoldani a problémádat. A másik kérdésedben is utaltak rá, de nem igazán akartad elfogadni.


Egy tyúk vagy madár sem fogja a faházadban lévő hangyákat kiírtani. Nem megy be rések közé, a deszka alá stb.


Legfeljebb a számukat tudja szinten tartani, de attól a faházadban még ott lesznek, csak legfeljebb más helyen fognak közlekedni, ott ahol a tyúk nem fér hozzá vagy nem engeded be.

2023. szept. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6: Most akkor ezt úgy írod, hogy alapnak veszed, hogy a tyúk megeszi a lóhangyát. Ezt te láttad?

Megpróbálnám a vegyszer minimalizálását vagy nélkülözését, ha lehet. Értem, amit írsz (kivéve az utolsó "nem engeded be" részt, hogy kire, mire vonatkozik).

2023. szept. 13. 12:56
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem fogják megenni..a hangyák eszik meg a madarakat meg mindent miután elpusztultak. Sztem hangyász eszi.

Nálunk is voltak a tetőben. Hasznalhatsz boraxot de nem hiszem h megúszod a vegyszereket. Ki kell őket írtani a jázból mert azt is leeszik körülötted.

2023. szept. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Van boraxom, azt hogyan kell ide használni? Van olyan cég, amelyik boraxot használ irtásra? Mert ezt választanám, ha lehetne.


Ha valaki kölcsöadna egy hangyászt, szóljon :)


Igen, komoly károkat okoznak sajnos, senki nem gondolná.

2023. szept. 14. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!