Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Már évek óta szeretnék varjút...

Már évek óta szeretnék varjút tartani. Sokat olvasgattam a témában, de még mindig van bennem némi bizonytalanság, hogy belevágjak-e?

Figyelt kérdés
2023. szept. 24. 17:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Én voltam ott ahol te és nem vágtam bele. Mindent, amit szeretek ezekben a madarakban, elvennék tőlük, ha tartanék egyet. Nem házikedvencek, nem véletlenül.
2023. szept. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
92%
Nem arra valók. Szerintem neki(k) sem lenne jó
2023. szept. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

Már megint? Tessék, segítek, hogy ne kelljen annyit bajlódnod a ma esti kérdéssorozatoddal:



Már évek óta szeretnék tundrafarkast tartani. Sokat olvasgattam a témában, de még mindig van bennem némi bizonytalanság, hogy belevágjak-e?


Már évek óta szeretnék oroszlánfókát tartani. Sokat olvasgattam a témában, de még mindig van bennem némi bizonytalanság, hogy belevágjak-e?


Már évek óta szeretnék kancsilt tartani. Sokat olvasgattam a témában, de még mindig van bennem némi bizonytalanság, hogy belevágjak-e?


Már évek óta szeretnék véznaujjú makit tartani. Sokat olvasgattam a témában, de még mindig van bennem némi bizonytalanság, hogy belevágjak-e?


Már évek óta szeretnék gyümölcsdenevért tartani. Sokat olvasgattam a témában, de még mindig van bennem némi bizonytalanság, hogy belevágjak-e?


Már évek óta szeretnék tengeritehenet tartani. Sokat olvasgattam a témában, de még mindig van bennem némi bizonytalanság, hogy belevágjak-e?


Már évek óta szeretnék lombgébicset tartani. Sokat olvasgattam a témában, de még mindig van bennem némi bizonytalanság, hogy belevágjak-e?


Már évek óta szeretnék kodiak-medvét tartani. Sokat olvasgattam a témában, de még mindig van bennem némi bizonytalanság, hogy belevágjak-e?


Már évek óta szeretnék fekete mambát tartani. Sokat olvasgattam a témában, de még mindig van bennem némi bizonytalanság, hogy belevágjak-e?


Már évek óta szeretnék kazuárt tartani. Sokat olvasgattam a témában, de még mindig van bennem némi bizonytalanság, hogy belevágjak-e?


Már évek óta szeretnék hegyi trollt tartani. Sokat olvasgattam a témában, de még mindig van bennem némi bizonytalanság, hogy belevágjak-e?

2023. szept. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
A vetési varjú védett, csaxólok.
2023. szept. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%
A varjú azt mondja, hogy hát mire vár az ég szerelmére? Káár, kááár az ilyennek puskát adni a kezébe!
2023. szept. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
Varjú 30 évig is elél. Nem kell otthon tartani, barátkozz össze egy vadon élővel. Azt még talán a Blikk is lehozza vagy a Fókusz, és híres leszel.
2023. szept. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
Te vagy a hosszú hajú délvidéki infós srác, kérdező?
2023. szept. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%
Én inkább tyúkokat tartok. Szórakoztatóak, szelídek, van mellettük kakas is, jönnek maguktól, ölembe ülnek. Nem annyira okosak (közelről sem), mint a varjú ez tény. Most 6 évesek egyébként, nagyon jó hàziàllatok. A varjú túl okos, előbb vagy utóbb nem lesz elég időd vele foglalkozni. Ez a baj pl a jákópapagáj tartásával is. Hamar elunja magát, hiányzik neki a társas kapcsolat, stb
2023. szept. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%
A 3as válaszoló nagyon szépen összefoglalta.
2023. szept. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Kólauborkával ***** válasza:
100%

Szerintem is sokkal jobb, ha csak eteted öket és összebarátkozol valamelyikkel.

Eleve a madarak sokkal jobban engednek az ösztöneiknek, azaz csak kínoznád azzal, hogy nem engeded el.

Illetve rettentöen társas lények. A varjak gondozzák idös rokonaikat stb… ezt mind elvennéd töle azért, hogy pár képet feltölts instára.

2023. szept. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!