Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Egy ekkora kalitka elég lenne...

Egy ekkora kalitka elég lenne egy vagy két nimfa papagáj számara???(úgy hogy mellette minden nap ki lenne engedve hogy repüljön a szobába??

Figyelt kérdés
A hosszúság az 70 cm, a szélesség az 46 cm, és asszem a hosszúsá asszem 38 cm
nov. 7. 14:55
 1/8 A kérdező kommentje:
Vagy a mélysége 38 cm
nov. 7. 14:56
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Nem.

Ez igazából bármilyen papagájnak kevés. Arra alkalmas, hogy pl. betegség vagy karantén idejére, pár hétre elkülönítsd a madarat.

nov. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Ez gyakorlatilag semmilyen állatnak nem elegendő. Még egy hörcsögnek is ennél nagyobb szükséges. Nemhogy egy olyan állatnak ami repül...
nov. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat bár nem voltak túl hasznosak...
nov. 7. 16:24
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mind hasznos volt. Megkérdezted, hogy elegendő-e az adott méretű kalitka. Ők pedig - helyesen - megírták, hogy NEM! Az más kérdés, hogy nehezedre esik elfogadni az igazságot.


Én is szerettem volna régen papagájt. De annak az lenne az ideális élettér, ha hosszasan repülni tudna. Én ezt képtelen lettem volna biztosítani. Ezért a hörcsög mellett döntöttem. 120*60 cm alapterületű és 50 cm magas terráriumban lakik. :-)

nov. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Oké oké van benne igazság de még máshol is utána néztem ahol viszont mások voltak a válaszok és ha már itt tartunk Hörcsögöt nem jó terráriumba tartani (gondolom üvegben van )
nov. 7. 17:47
 7/8 anonim ***** válasza:
84%
A hörcsögnek a zárt oldalú lakhely sokkal jobb, mert minimum 20-30 cm az az alomvastagság, amiben már ténylegesen olyan járatokat tud ásni, mint a vadonban. A ketrecek alomtálcája pedig csupán 10 cm körül van. A Hörcsögmentés is a zárt oldalú helyet ajánlja inkább. :-)
nov. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
17%
Lehet elég a terület, ha rendszeresen legalább heti háromszor kiengeded őket.
nov. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!