Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit tudok tenni, hogy ne...

Mit tudok tenni, hogy ne repüljenek az ablaknak a madarak?

Figyelt kérdés

Már 3 alkalommal (egy héten belül) repültek madarak az ablaknak. Sajnálom őket, kettő nem is élte túl. Őszintén, kicsit attól is tartok, hogy az ablakban is kárt tesznek... Nagyon hangos, amikor neki repülnek.


Mit tudok tenni?



dec. 31. 13:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyik verzió, macerásabb mert lekopik és újra kell rajzolni

[link]


Mi ezt csináltuk és jól is néz ki:

[link]

jan. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Tök jó. :)
jan. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

A lényeg h a függőleges vonalak között MAX. 10cm legyen.

Hajrá!

jan. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Erről elég sok videó van fent, de sajnos magyar oldalon sehol nem találtam. Pedig egyszerű, jól néz ki, a kilátást nem gátolja, és valószínűleg nem is kerül túl sokba.

https://www.youtube.com/watch?v=UlwRQxjTGUc

jan. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ezek a videók nagyon hasznosak, de én még azon is gondolkodtam, hogy egy madáretetőt lehetne lógatni a teraszra az ablak elé, ami elvonja a figyelmüket róla. :D
jan. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk van madáretető közvetlenül az ablak előtt és pontosan emiatt repülnek néha neki mert ott ügyködnek az etetőnél és azt hiszik az etető mögé is lehet repülni.
jan. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!