Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit csináljak, ha vadkacsa...

Gyregina kérdése:

Mit csináljak, ha vadkacsa tojásokat találtam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kertünkben borostyánt vágtunk, és utólag vettünk észre 4 tojást az ágak között. Internet segítségével megállapítottuk, hogy vadkacsa tojások. Sajnos eredeti helyéről elmozdítottuk, és nem tudjuk, hogy mit csináljunk velük. A kacsamama így már nem fogja megtalálni a tojásait, mi pedig nem szeretnénk kikölteni őket. Szívesen továbbadnánk hozzáértő kezekbe, de sajnos itt a környéken (zuglóban) nem ismerünk ilyet



máj. 18. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Hát, gyanítom azok a tojások már kihűltek, nem kel ki már belőle semmi. Azért én megpróbálnám vissza tenni őket oda, ahol eredetileg voltak, hátha visszamegy a tojó és még van élet a tojásokban.
máj. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%
Csinálj belőlük rántottát, ami egészséges és finom étel!
máj. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én mondjuk valamilyen állatmetntő telefonszámot hívtam volna tanácsot kérni. Ha ők nem is tudnak, de talán másik számot mondtak volna, hogy hol tudnak tanácsot adni, ha kell kijönnek érte, és elviszik.
máj. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
27%

Galambnál mindenesetre én azt figyeltem meg, hogy ha az üres fészket kidobjuk az erkélyünkről, akkor azt újraépítik, de ha tojásostul tobjuk ki, vagyis megvárjuk, míg tojnak, akkor végleg elhúzzák a csíkot.

Korábban évről évre visszatértek az erkélyünkre, azóta nem jönnek.

Fecskének persze örültünk volna, az más.

máj. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gratulálok.
máj. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!