Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen papagájt vegyek olcsón...

Milyen papagájt vegyek olcsón ha beszélni akarom tanítani?

Figyelt kérdés
Egy beszélő papagájt szeretnék venni olcsón mert a szüleim végre engednék.És ha nem tudok venni akkor veszek ilyet: [link] szerintetek a külön szobámba lehet úgy tartani hogy van kutya és nem engedem a közelébe?Köszi előre is a jó válaszokat!
2010. nov. 19. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
én inkakakadut akarok de előtte hullámos papagájt akartam sztem az is cuki.
2010. nov. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A hím hullámos papagájt meg lehet tanítani beszélni, bár én még nem próbálkoztam. Nálunk a ketrec elég magasan van ahhoz, hogy a kutya ne tudjon felugorni hozzá - kistestű kutya - de amúgy csak akkor próbálkozik, ha a madár igen éles hangot hallat, ami inkább a nimfánkra jellemző...
2010. nov. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk volt két hullámos papagájunk, és a hím a nevét tudta mondani. De szerintem a hullámosok nem tudnak pár szón kívül komolyabb dolgokat megjegyezni.
2010. nov. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amugyis papagajt nem azert kell tartani hogy beszeljen:)
2010. nov. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hullámos,Nimfa ezek a legolcsóbbak és beszélni ismegtudod őket tanítani több kevesebb sikerel!

De igen a papagájt nem azért kell tartani hogy beszéljen !

Mi lesz ha nemfog beszélni kidobod vagy mi ?

Azon kívül ha csak azért akarod mert majd beszélni fog szted ..elárulom hogy rengeteget fog szemetelni és azt takarítani nem kis gon... ilyen szempontból meg hamar megunod xd

Tapasztalat xdDDDDD

2010. nov. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
NEM AZT KÉRDEZTEM HOGY MIRE TARTSAM-E A PAPAGÁJT!!
2010. dec. 29. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!