Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hol és kb. mennyiért tudnák...

Hol és kb. mennyiért tudnák itt Magyarországon venni egy ilyen papagájt?

2010. dec. 16. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Hugomnak van ugyanilyen játék papagája:). Van hozzá keksz is meg beszél is.


Na jó vicc volt. Amúgy tényleg van neki. De sztem drága egy ilyen madár. Miért nem hörcsit veszel inkább? Nekem az van és imádom őket.

2010. dec. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia.Tudsz venni Magyarországon is ilyen papagájt.Madár kiállításokon érdeklődj.Nem olcsó.2-3 százezer biztosan van.Nekem Jákom van és az volt ezelött 10 évvel 110 ezer ft.
2010. dec. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Arapapagály

Szokták hirdetni neten,de inkább tenyésztőtől vedd,akinél látod,milyen körülmények között élnek!Áruk:200és400Ezer forint körül,határ a csillagos ég!

2010. dec. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2010. dec. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hát ez egy olyan többet érő papagáj nem úgy mint a kicsik.

szerint 100 ezer vagy több meglehet

2010. dec. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

100ezer körül van az ára. De megfontoltan kell vásárolni, mert elég hosszú életűek. Elég okosak is, sokat kell velük foglalkozni, mert ha nincsenek foglalkoztatva, akkor rongálni kezdenek.

Itt a helyi állatkereskedésben annak idején volt két arapapagáj. Szelídek voltak, de unatkoztak. Egy idő után vettem csak észre, hogy mélyen vájták a vakolatot... :S

2010. dec. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Van egy ilyen fél millió..

Ketreccel együtt:D

2010. dec. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!