Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Pintyek születtek! Mit rakjak...

Pintyek születtek! Mit rakjak be enni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
8%
Pintyeledelt a kulipintyójuk elé!
2011. jan. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"A legegyszerűbb és legolcsóbb: Főtt tojást összetörsz, belekeversz egy kis darált kekszet vagy reszelt sárgarépát, amit hígíthatsz egy kis tejjel, és máris kész a kiváló lágyeleség. Vigyázz, romlandó... Ez elég kell, hogy legyen. De tapasztalatom szerint a zebrapintyek lágyeleség nélkül is remekül fel tudnák nevelni a fiókákat, vag yha nincs kedved "pö.csölni" akkor elég a negyedbe vágott főtt tojás is, de gy napnál továb ne hagyd bent a maradékot"

Ezt egy fórumon találtam,nem tudom mennyire hasznos

2011. jan. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen:)
2011. jan. 20. 21:33
 4/4 anonim ***** válasza:

Juj, tejet azt ne! Szerintem reszeld a főtt tojást, s a keveréket ne egy napig, hanem max 3 óra hosszán át tartsd benn, s naponta 2x adj nekik lágyeleséget. Ha elkapja őket a hasmenés, akkor a répát is szüntesd meg, s helyette nem megdarált mákot tegyél a keverékbe, picit: késhegynyit adj nekik.

A kaja mellé adagold a fészekanyagot is, mert cserélgetik a fiókák alatt!

2011. jan. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!