Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mennyibe kerülhet egy ilyen...

Mennyibe kerülhet egy ilyen madár? Vagy menni az eszmei értéke? Sárgapalástú özvegypinty (Euplectes macroura)

Figyelt kérdés
2011. febr. 1. 01:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyibe kerülhet de mivel pinty nem kerülhet sokba szerintem. Mielőtt vennél nézz utána az igényeinek hogy jó helyet tudj neki biztosítani mert sajnos ezt sokan nem teszik meg madárvásárlás előtt. Pl.: 1 ilyen madárnak 120cm hosszú kalitka kell és mindig 15°C feletti hőmérsékletet igényel(télen is).
2011. febr. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Itthon nem tudom mennyire tudsz szerezni. Az ára sztem jóval 10ezer fölött van, de lehet, hogy tévedek. Az ilyen ritkábban tartott szövőmadár félék 10-20ezer forintba is kerülhetnek ha nem többe.
2011. febr. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igazából ez a 10-20eFT közötti "ár" intervallum megfelelőnek bizonyul számomra.

Nem nekem lenne a madár. Én nem tudnám bezárva tartani, még a papagájokat sem.

Csak merő kíváncsiság. Egy kedves barátomat érdekli közelebbről a téma.

Köszi még1szer.

2011. febr. 1. 20:15
 4/4 anonim válasza:
Ne tarts állatot ketrecben az szenvedés egy madárnak a madár a szabadban szeret szállni ne ítéld örök rabságra mert te sem örülnél ha ketrecben kéne leélned az életed!!!
2011. febr. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!