Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mi a véleményetek a Csókárol?

Mi a véleményetek a Csókárol?

Figyelt kérdés

beszerzés,hely stb....?

meg ha valaki tart annak vélemény?

tudom , hogy védett de nálunk rengeteg van... és nagyon sokan tartanak is... nálam nagyon jó helye lenne foglalkoznék vele házba lenne meg minden.:)

bunkok pls kiméljenek.:)

a normális válaszolóknak nagyon köszönöm


2011. márc. 17. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Védett. És pont. Innentől fogva közöd nem lehet hozzá.
2011. márc. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Védett vadállat. Mondom VADállat, nem háziállat vagy díszállat, a természetben a helye. Nem hinném hogy olyan sokaknak van, mert annyira azért nem gyakori, én pl. még sosem láttam egyet sem, és nyílván ezért is védett. No meg azért, mert hasznos, rovarokkal és rágcsálókkal táplálkozik főleg. Meg amúgy sem hiszem, hogy a szüleid örülnének neki. 12 évesen tarts inkább hörcsögöt.
2011. márc. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

holélsz ? 12év ....-.-"

de köszönöm a válaszokat:)

2011. márc. 19. 20:13
 4/4 anonim ***** válasza:
A kérdésedből, az írásod stílusából és a helyesírási hibáidból gondoltam, hogy kb. 12 éves lehetsz. De akkor helyesbítek, inkább kb. 10.
2011. márc. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!