Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Van két hullámos papim és...

Van két hullámos papim és kiengedtem őket, csak a hím jött ki és azt vettem észre hogy nem tud repülni? Csak ugrált és csapkodta a szárnyát és előtte is gyanús volt, hogy a ketrecben csőrrel, lábbal segítette fel magát a ketrec rácsain?

Figyelt kérdés
Mi lehet a baj, hogy lehetne rajta segíteni? Kösz?
2011. márc. 19. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Megvan minden szárnytolla? Mennyi idősek? Honnan valók? Mekkora helyen voltak mielőtt hozzád kerültek?
2011. márc. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Beus35 ***** válasza:

Én a helyedben nem itt fórumoznék,hanem dokinak mutatnám meg!

Persze kérdezgethetsz itt bárkit,de a biztos a doki!!

Eszik rendesen??

Egy lábon alszik??

2011. márc. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát, most vedlenek, nem biztos, hogy megvan mindegyik tolla, 1 évnél fiatalabb, gondolom, mert az orra még kék, állat kereskedőtől hoztam, elég sokan voltak 1 ketrecbe, de pontos infót nem tudok adni.
2011. márc. 20. 10:07
 4/6 anonim ***** válasza:

A korát nem a viaszhártyájáról lehet megmondani hanem az arcfoltjai nagyságáról. A viaszhártyája a nemét mutatja.

Azt tanácsolom hogy hívj fel egy tenyésztőt, orvost hátha tudnak segíteni. Az én gyanúm az hogy se a kereskedésben se a tenyésztőnél nem volt lehetősége repülni ezért nem tud.

2011. márc. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen, nem egyszer, kereskedésből vett madárnál előfordul. Ha amúgy minden rendben van vele, sztem nem indokolt az orvos, ha rendszeresen kiengeded őket, a másikat nézve rá fog jönni, hogy mit kell csinálnia. Volt egy madaram, akinek meghalt a párja, és kapott maga mellé egy új társat, aki hasonlóan a Tiedhez, nem tudott repülni, leesett a földre, és ott ült megszeppenve. A régi hullámosom leszállt mellé, és vagy két órán keresztül tanítgatta, hogy kell repülni, végül sikerült neki. De többnyire maguktól is rájönnek, mire való a szárnyuk, csak idő kell nekik.
2011. márc. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Beus35 ***** válasza:
Egymástól sokat tanulnak,megtanítják egymást mindenre ez igaz!!
2011. márc. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!