Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit ehet a hullámos papagáj,...

Datolya kérdése:

Mit ehet a hullámos papagáj, a nasolnivalókkal összesen?

Figyelt kérdés
Soroljátok fel mindet amit tudtok.:)köszi
2011. ápr. 9. 12:09
1 2
 11/12 Beus35 ***** válasza:
100%

Nekem se esznek meg akármit!

Én mindig próbálkoztam,és egyszer lecsaptak rá!

Véletlenszerűen megkóstolta,és rájött,hogy fincsi!

Almát,salit,petrezselyem,vagy répa zöld.ezt szeretik nálunk!

Lágyeleséget ha csinálok,az ajtajukba teszem,de azt pár óra múlva ki kell dobni(romlandó)!

A sima főtt tojást az enyémek kidobják!

A túrót etetőtállal együtt dobták ki!

Hát válogatósak!

2011. ápr. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

látom régi a kérdés de azért hozzáteszek én is, hátha valaki olvassa. Nekem is kidobálnak mindent, kivéve csumizt - fürtös köles az más! olyanom is van,azaz az maga a köles csak fürtben terem plusz a verebek is imádják így nagyon fogy, na azt is veszettül szeretik, de a csumiz a király mindenek felett. AZt nem eszik a verebek így jut a madaraimnak is.

Almát ímmel-ámmal esznek, sárgarépazöldet is elvétve eszik. Minden zöldség és gyümölcs úgy ahogy beteszem úgy megy a kukába, pedig mutattam nekik hogy evésre van, a hím megkóstolja, és megrázza a tollait és elrepül, ennyi, enyem meg én, kbé ennyi, és így a lányka sem eszik semmit, az még csak nem is kóstol. Régen úgy csináltam, hogy kölest tettem pl az almára, és belekóstolt, így a répát is, mert amikor kiette a kölest, répát is juttatott be a szájába és mondom hátha megszereti, pár hétig szerette is, most már nem, ennyi volt. Kenjem a hajamra. Mindent. Csak magkeverék, 1-2 répazöld, muhar, hájparaj és ennyi. Azért írtam le hogy én hogy csináltam, hátha ez valakinek segít. Nekünk kis ideig működött is.

2015. szept. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!