Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Véleményetek szerint tényleg...

Véleményetek szerint tényleg el lehet az erkélyről üldözni a galambokat, hogyha például egy műbaglyot kirakok? Tényleg megijednek és nem mernek odaszállni? Tapasztalatokra vagyok kiváncsi.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 17. 09:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem használ semmi műbagoly se semmi ilyen, egyszerűen elkell hesegetni és nem morzsázni az erkélyen és akkor nem mennek oda.
2011. ápr. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 gfero ***** válasza:
45%
nem hiszem hogy ér valamit
2011. ápr. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet.Én már mindent kipróbáltam,és csak egy dolog működött.Vettem a vaterán 25.000-ért egy egyszerű,de vadiúj légpuskát és a nyitott ablakon keresztül lelövöm az odaszálló galambot mint a sz@rt.Minden évben van néhány új próbálkozó,de a régi egész napos turbékolás és az erkély széttrágyázása megszűnt.És még élvezem is,mert nagyon meggyűlöltem a galambokat,amiért centi vastagon állt mindig a trágya az erkélyen hiába takarítottam.Illetve minden nap rájuk ébredtem,többször még tojást is raktak a mocskok.Ennek vége.
2011. ápr. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Kár, hogy lakott területen belül tilos lövöldözni...
2011. ápr. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

A galambokat etetni is tilos.Mégis etetik az öregasszonyok minden nap látom.20-szor annyi betegséget terjeszt mint a patkány,és dehogy lehet "elhessegetni"!Pont ilyen fedett helyet keres,mint az erkély sehogy nem tudod elűzni,elmegy és visszajön fél perc múlva.

Egyébként teljesen kizárt hogy az ablakból eltaláljak valakit,nem vagyok hülye.légüres tér van semmi más.

2011. ápr. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
agyadban van légüres tér
2013. jún. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Művarjú működik!


[link]

2020. dec. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!