Kezdőoldal » Állatok » Madarak » S. O. S.! Madárfióka az...

S. O. S.! Madárfióka az útszéléről! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hazafele jövet az út szélén láttam meg, meg se moccant, majd elütötték, én megálltam, felvettem és hazahoztam.

Nem tudom, talán valami rigó lehet. De mit adjak neki enni, inni?

Repülni próbálkozik, de farktolla az nuku még. Még kibukkannak a pihék a tollai alól, szerintem kiesett a fészekből.


Most egy törpe höri ketrecében van, nem volt jobb, amiben lehetne. Kicsit fél, nem is csoda. MMit csináljak?


Nagyon csipog, gondolom a mamájáért.


2011. máj. 6. 11:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Mi újság a fiókával?
2011. máj. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
már jobban volt estére, úgyhogy kivittük oda ahol találtuk, megtalálta amit, úgyhogy happy end.
2011. máj. 10. 19:35
 13/16 anonim ***** válasza:
Mit talált meg?
2011. máj. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
jajj elirtam, a mamáját találta meg, és már tud repülni is :D
2011. máj. 11. 15:15
 15/16 fluor flvar .... válasza:
dee ha elvetted a hellyéről a madaraat nem kelett volna visszatenni mert a madár annyja nem fogadja vissza a madarat ha ember szaga vaan :S amugy ha nálad lessz vagy ijsmi akk cseresznyét kell neki adni mert abba van folyadék is meg az nemii is jó meg kenyeret soha ne addj neki mert élesztő van benne és a madaraknak sajt is jó énis tegnap találtam 1 madarat és az is azt hiszem fekete rigó de nem vagyunk benne biztosak és a sajt is jó neki (y) és a cseresznyébe lehet van kukac vagy ijsmi : Dés melegen tartsd mindig mert az jó neki
2011. jún. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
na, még egy szakértő..
2011. jún. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!