Kezdőoldal » Állatok » Madarak » SOS! Kacsa tojás? (Kérdésed...

SOS! Kacsa tojás? (Kérdésed túl rövid)

Figyelt kérdés

Most találtam 12 kiskacsa tojást,egy szét volt törve..:S

hazahoztam melegen tartom,egy kicsit megvan már repedezve a héjuk.Van esély hogy megmaradjanak?


2011. máj. 7. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:

hol találtad?

és hogy tartod melegen?

2011. máj. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem teszed egy tyúk, vagy kacsa alá vagy nem tudod melegen tartani, semmi esélye hogy kikeljenek a kicsik.
2011. máj. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
csak a kacsa képes az ő kicsinyeit kikeltetni szerintem nincs esélyük és befog zápulni a tojás
2011. máj. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Stufuli válasza:

[link]


Pertl, miért válaszolsz, ha nem értesz hozzá?


A házi kacsa tojásait hagyományosan tyúkkal vagy libával keltették, mert jobb kotlók a kacsánál. Ha kikelne valamelyik, apróra vágott főtt tojással lehet etetni eleinte, és főtt kukoricadarával. Az inni tanítani eleinte kézben tartva kell, úgy, hogy a csőrét belenyomod a vízbe. Szerintem hiba volt elhozni a tojást.

2011. máj. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Vannak direkt erre a célra kifejlesztett melegítő és kikeltő szerkezetek.
2011. máj. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Már kelnek ki :)

és köszönöm a válaszokat :)

2011. máj. 8. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!