Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hullámos papagáj kézhez...

Hullámos papagáj kézhez szoktatása? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Melyiket jobb megvalósítani? Ha veszek egy hím hullámost, kézhez szoktatom, és később veszek neki egy párt, vagy ha együtt veszem meg a 2-t és együtt próbálom őket kézhez szoktatni? Mellesleg első madártartásom lenne, de már átolvastam egy könyvet, és itt is nézelődtem a kérdések között hogyan kell nevelni, mi kell neki stb. Azokat már nagyjából tudom. Csak erre az egy dologra lenék még kíváncsi. A szoba ideális, napfényt eleget kapna, csak egy lenne a kérdés még...hogy ha én suliba vagyok addig nem-e fog unatkozni nagyon? (ha csak egyedül van)
2011. máj. 8. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha simogatható madarakat akarsz akkor először csak egyet vegyél és szelídítsd meg majd vegyél még egyet.

Ha lesz mivel elfoglalnia magát akkor nem fog unatkozni. És lehetőleg hagyj bekapcsolva 1 rádiót hogy ne legyen 6-7 órán keresztül egyedül a csöndben.

2011. máj. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szóval ha már engedi magát simogatni akkor lehet venni egy párt neki?...hát azt nem tudom hogy mennyire van hangzavar olyankor mikor suliba vagyok, de ha veszek neki hintát és stb kis játékot akkor azért ellesz gondolom...
2011. máj. 9. 15:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól hogy engedi magát simogatni még ne vegyél egyből párt neki szerintem. Teljen el pár hónap hogy hozzád nőjön és akkor tuti nem vadul el.
2011. máj. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
okés, köszi a válaszokat! :)
2011. máj. 9. 21:26
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem biztos, hoyg meg fogod tudni szelídíteni, főleg ha boltból veszed. A tenyésztőt sem fogja érdkelni, és azt hazudja a fél évesre is h 2 hónapos.


Vegyél kézzelnevelt madarat, és párban. 100% szelíd, nem kell rá várni, nincs rizikó.


A kérdésed elég durva. Unatkozni fog. A hullámos a leg társaságkedvelőbb mindközül.

2011. máj. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!