Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit és hogy szeret jobban egy...

Mit és hogy szeret jobban egy hullámos papagáj? (szórakoztatás értelmében)

Figyelt kérdés
Ezalatt azt értem hogy ha pl simogatjuk akkor azt szereti jobban ha csak végighúzzuk az ujjunkat a hasán/hátán/fején, vagy simogatjuk úgy ahogy a kutyákat szokás? Meg még a simizésen kívül más valászok is elhangozhatnak, de a papagáj szórakozásával/szórakoztatásával kapcsolatosan :)
2011. máj. 19. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy másik madár társaságát szereti a legjobban. (tévhit eloszlatása céljából mondom, hogy több madár együtt tartva is lehet kezes és teljesen emberhez szokott) Ha nem akarsz neki másik madarat akkor pedig kísérletezd ki. Szerintem teljesen madárfüggő, hogy melyik mit szeret legjobban. A lényeg, hogy finomabb mozdulatokat használj, mint egy kutyánál. Például egy ujjal simogasd a fejét vagy a hasát. Fújkodd a tollaid.
2011. máj. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az enyem a hasijat imadja hogy simizzem
2011. máj. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :) és énis a hasát szoktam,ha a fejénél akarom megrázza, és arrébb megy...gondolom azt nem szereti.Persze hogy egy ujjal simizem csak hasonlítottam :) és köszi a válaszokat :)
2011. máj. 20. 19:01
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb ha úgy simogatod hogy végighúzod az ujjad pl.a hátán majd felemeled az ujjad és újból végighúzod mivel ha oda-vissza simogatod felállítod, összekuszálod a tollait amit általában nem szeretnek.
2011. máj. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Beus35 ***** válasza:
Én énekelek neki,nyávogva,gügyögve,na akkor aranyosak:-))
2011. máj. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Simizd csak az garantaltan szeretni fogja ;D
2011. máj. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!