Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Kanárikkal együttarthatók más...

Kanárikkal együttarthatók más madárfajok?

Figyelt kérdés
van egy kerti volierünk és kanárikat készülünk tartani benne,meg amennyiben lehet még más fajokat.tud vki valamit a kanárik teleltetéséről?(ismerősöknél fűtés nélkül kint telelnek évek óta)
2011. máj. 24. 08:15
 1/4 anonim ***** válasza:
hát mivel nagy helyról van szó, ott szerintem különböző zebrapintyeket, rizspintyet, sirálykát tarthatsz, de lehet hullámos papagájt is. a fűtésröl annyit, hogy mindenképp kell egy kellemes meleg hőmérséklet, télen elengedhetetlen. azt meg nem hiszem hogy az ismerősöd nem fűt be, vagy ha igyvan, akkor hát nemtom. de én befűtenék.
2011. máj. 25. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tényleg semmi fűtése nincs kintvannak a hullámosakkal egész télen.
2011. máj. 25. 09:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Átvészelik a hideget,de nagyon nem tesz jót nekik!Ha hosszú életű egészséges madarakat akarsz,akkor legyen bent nekik vmi fűtésrendszer vagy akármi.Ha pedig nem megoldható,tartsatok a házban,jó nagy kalitkában madarakat.De én azt javaslom semmiképpen ne hagyjátok a madarakat kint télen,szerintem te sem élveznéd.Attól még,hogy kibírják,nem érzik jól magukat...
2011. máj. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én se gondoltam hogy teljesen nyitottan szabadon fedett az egész volier teteje plusz oldalának a fele meg a hátulja nyitott részeket meg gondoltam léfóliázóm valami vastag fóliával aztán ha úgyis hűvösnek érzem kerítek valami fűtőrendszert :)
2011. máj. 25. 23:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!