Kezdőoldal » Állatok » Madarak » ROmániában lakom, hullámosokat...

ROmániában lakom, hullámosokat kesztem tenyészteni hol tudnák beszerezni rá gyűrűt, van esetleg Romániában magyar egyesület?

Figyelt kérdés
2011. máj. 27. 18:08
 1/8 spitfire9218 válasza:
52%
Hm. Igazából nem nagyon értem, mit kezdtél el tenyészteni, de adok pár jó tanácsot. Azt a szót, hogy "kesztem" így írjuk helyesen: kezdtem. Azt a szót, hogy tudnák, nem használjuk, mert helytelen. Helyette úgy használd, hogy tudnék.
2011. jún. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
oké ügyes vagy fiam utálom az ilyen bunkókat! Viszont a kérdésre nem válaszoltál, szóval felesleges volt leirnod ide a hülyeségeid
2011. jún. 3. 06:39
 3/8 spitfire9218 válasza:
Hát, ha szerinted a helyesírás hülyeség, akkor inkább hagyjuk. Intelligens ember lehetsz. Ajánlom az Magyar helyesírás szabályai című könyvet, ha esetleg van egy kis szabadidőd, akkor olvasd azt.
2011. jún. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
JAh és HUllámos papagájt jelent és .
2011. jún. 5. 04:20
 5/8 A kérdező kommentje:
JAh és ez mindent elárul: A válasz írója 30%-ban hasznos válaszokat ad
2011. jún. 5. 04:21
 6/8 spitfire9218 válasza:
Igazából teszek rá(d). Nem érdekel, hogy 30%-ban adok hasznos válaszokat, bár ez pont az volt.
2011. jún. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Shadownight17 válasza:
Tudom kicsit..nagyon későn írok. DE sza*ok rá...úgy magasról..a lényeg. Te Spitfire vagy ki a **** vagy...Ha ennyire rajta vagy a HELYES íráson..Akkor mi a fa*ér nem mész el Magyar tanárnak?..ott osszad az észt b*szd meg...Ő ír helytelenül, nem te..ja! Ba***a a szemed az a 2 helytelen szó MI!?..Egyébként meg a kérdező már biztos 600x talált olyan gyűrűt..xD Bocs, de ezt nem hagyhattam ki, mert kissé bosszant a sok helyesen író kö*ög..:) Köszönöm!!!! :D Remélem téged meg "spit" bent b*sz az iskolapadban az isten, vagy ha nem kölyök vagy már te sem, akkor a tanáriasztal mögött..Magyart taníííííííííííííííííítsssssssssssáááááá!!!!!
2014. okt. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Leggyakrabban piacokon/ócskapiacon lehet találni, a SOR és a Milvus nem fog adni.


Te, pedig,frusztrált, tápos idegbeteg, örülhetsz, hogy a legalább a saját nyelvedet beszéled valamennyire. Azon kívül fogalmad nincs az életről.

Ha tudnám, hogy ki vagy, megkeresnélek, és elpüfölném rajtad az összes verést, amit itt romániában kaptam, csak azért, mert magyarul beszélek.

2015. okt. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!