Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ebben a videóban látható...

Ebben a videóban látható madár, milyen madár?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=onA2ve3EDWk&feature=related

Holló, vagy csóka? Vagy valami más? Nem tudom eldönteni... Mi lehet?

A válaszokat előre is köszi!:)


2011. jún. 19. 18:37
1 2
 1/12 anonim válasza:
Ez egy Holló szerintem:)
2011. jún. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy nem csóka.Azt hiszem holló.
2011. jún. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2011. jún. 19. 18:46
 4/12 anonim ***** válasza:
48%
nemtudom de ez egy családos csóka [link]
2011. jún. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is holló,de,ha rögtön az elején lestoppolod,akkor szemügyre lehet venni.Egy percig azt hittem,hogy csóka,de aztán átgondoltam,és rájöttem,hogy a csókának kerekebb a feje.
2011. jún. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

(előző vagyok)


Persze bennem van a csóka gyanúja,nem vagyok biológus,de nem kizárható egyik sem.

2011. jún. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez 100% holló. A csóka a legkisebb varjúféle és a feje nyaka szürke úgy néz ki mintha szürke csuklya lenne rajta.Mennyi esze van egy állatnak! Noha ez nem különleges a varjúfélék intelligenciája kiemelkedő.
2011. jún. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

szia!


Szerintem vagy holló, vagy varjú. Már nem emlékszek, pedig megvan ez a természetfilm nekem (David Attenborough). Még olyan madár is van benne, amelyik direkt a zebrára dobja a diót, hogy miután áthajtanak az autók rajta, nyugalomban megegye a belsejét a piros lámpa alatt! tényleg nagyon okosak!

2011. jún. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Platypus ***** válasza:
Holló. Ez egy egységesen fekete madár sötét csőrrel. A vetési varjúnak világos szürke a csőre, a csóka meg szürke-fekete.
2011. jún. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
BIZTOS, hogy holló. Láttam a TV-ben ugyan ezt a felvételt az Állati rekorderek című film egyik részében. :) Megerősítem a Hollót :)
2011. jún. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!