Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Melyik papagáj beszél a...

Melyik papagáj beszél a legtöbbet? Vennék!

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Az a papagáj beszél a legtöbbet, amelyikkel a legtöbbet foglalkozol.
2011. júl. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amelyiket megtanítják...egyébként az arapapagájok meg a jákó papagájok nagyon fogékonyak, utánoznak hangokat, nekünk a kakadunk is megtanult beszélni mondjuk tesóm szinte egész nap vele volt és beszélt hozzá..és a végén elismételte...de legjobb barátnőmm 3hullámos papagája is tud beszélni...azon hirtelen meglepődtem..:-o De nagyon sokat kell vele foglalkoznod, beszélni hozzá..tesóm még ugyis csinálta, hogy felvette amit megakart neki tanítani és mikor nem volt otthon bekapcsolta és az ment a papagájnak...
2011. júl. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne azért vegyél meg egy papagájt mert meg lehet tanítani "beszélni" hanem azért mert mindent meg tudsz adni neki amire szüksége van.
2011. júl. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ezt nézzétek meg ez haláli!:D

[link]


sztem a jákók beszélnek a legjobban!

2011. aug. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
17%
Te hülye egyik sem beszél hanem utánoz
2011. szept. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
16%
Te hülye egyik sem beszél hanem utánoz már bocs. Papagáj szakértő vagyok
2011. szept. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
20%
egyik sem beszél hanem utánoz
2011. szept. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát, bárki vagy is,kedves előző, biztosan nagyon intelligens és kulturált papagájszakértő(vagy magát annak mondó) lehetsz. Gyanítom valami okos tizenéves vagy aki szeretne a neten keresztül szóváltásba keveredve valakivel, hogy jól megmondhassa a magáét, mert máshogy nem tudja kifejezni a problémáit. Vagy csak rosszul neveltek.


Tényleg a jákók beszélnek a legtöbbet, de az ő tartásuk rengeteg foglalkozást és odaadást igényel. Kezdő madártartóknak nem is ajánlott. Ugyanez vonatkozik a kakadukra, arákra, amazonokra meg még sok más madárra..

Szerintem elsőnek ha nem akarsz hullámos vagy nimfát, próbálkozz egy nagy sándorral. Kevésbé zajos mint a kis sándor és pár szót ő is megtanul.

De tényleg ne azért vegyél papagájt, mert azt akarod h dumáljon neked. Hatalmas felelősség, körültekintést szakértelmet igényel. Attól hogy valakinek volt már madara, még nem szakértő. Bele kell ásnod magad a dolgokba. Sok sikert!

2012. jan. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!