Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Miben pusztulhatott el a kanárim?

Miben pusztulhatott el a kanárim?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem észre, hogy mind a három kanárim a kalitka alján alszik. Ma délután pedig a szegény tojó meghalt. :( ...és fogalmam nincs, hogy miért, mert amikor kiszedtem a kalitkából, akkor nem találtam rajta semmi sérülést, vagy semmi gyanúsat, és az kizárt, hogy nem elég nagy a kalitka, mert éppen 1 hónapja vettünk nekik egy 3x akkora kalitkát.
2011. júl. 14. 15:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Van nekik árnyék? Van elég vizük? (Tudom, hogy alapvető dolgok, de ilyen melegben kézenfekvőnek tűnt, hogy megkérdezzem.) Lehet valami betegség is, de akkor azt az állatorvos tudná szerintem kideríteni.
2011. júl. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 janiskaa2 ***** válasza:
40%
A kalitkájában.. :D
2011. júl. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Milyen illetlenség ez? Szegény madara elpusztult, te meg viccelődsz... Gondolom neked sem volt még madarad.
2011. júl. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:

Könnyen lehet, hogy a meleg volt a gond, nekünk kb.30 kanárink van, tenyésztjük őket, árnyékos helyen vannak, friss vizet kapnak minden nap, kis(!!!) gyümölcsöt, nehogy hasmenésük legyen ami ugye plusz vízveszteség szegényeknek.

De a legjobb lenne elvinni állatorvoshoz a döglött madarat, nehogy a többi is elkapja. Ha meg szeretnél másikat, írj privit. :-)

2011. júl. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat! Amúgy van elég árnyék a madaraknak, és azt elfelejtettem mondani, hogy mielõtt meghalt volna a madaram, ment egész nappal meg éjjel a klíma. Na meg most a másik kettõ kanárim majdnem egész nap alszik, és fel van borzolva a tolluk..
2011. júl. 15. 10:40
 6/14 A kérdező kommentje:
Mi is szoktunk nekik almát meg uborkát adni. Ja és milyen kanáriaitok vannak?
2011. júl. 15. 10:46
 7/14 anonim válasza:

A borzolt toll nem a legjobb jel, betegek lehetnek. A klíma meg szintén nem a legjobb ezeknek a madaraknak. Almát adj inkább nekik amúgy, sok vizet, és ha tudsz, vegyél fürdőedényt nekik, nagyon szeretnek pancsolni.

Sárga, narancs és fehér kanárijaink vannak.

2011. júl. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
előző vagyok, szóval uborka nem kell, elég az alma, vékony szeletek.
2011. júl. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ! van fürdõedényük nagyon szeretnek fürdeni. Amm van oldalatok, amin meglehet nézni a kanárikat?
2011. júl. 15. 11:31
 10/14 A kérdező kommentje:
és milyen betegségük lehet a madaraknak? (a halott madaramat eltemettem)
2011. júl. 15. 11:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!