Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen bagoly lehet ez? Kép lent

Milyen bagoly lehet ez? Kép lent

Figyelt kérdés

Tgnap elütöttük szegényt először azthittem macskabagoly de utánna néztem és inkább az üregi bagolyra hasonlít de nincs róla infó hogy ez a faj él magyarországon!

[link]


2011. júl. 17. 13:47
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Mennyire sérült meg? Nem lehet, hogy csak sokkot kapott és este már el is tudna repülni? Élőt ne adj, mert elszalad, inkább vágd össze neki a nyers fagyasztottat).

Egyébként próbáld megkeresni az MME-t! Tudnak segíteni.

[link]

2011. júl. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

Netudna elrepülni!

A szernya felső része teljesen eltört!

Oké köszi a választ,utánna nézek!

2011. júl. 17. 14:48
 13/28 skins válasza:
törpe kuvik semmi képpen de a sima kuvikra nagy az esély az adult tollazat hasonlít
2011. júl. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 skins válasza:
Ha eszik nincs nagy baj ha nem eszik akkor annak anyi
2011. júl. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Akkor sűrgősen értesítsd a helyi nemzeti parkot,elviszik oda, ahol meg tudják operálni és meg fog gyógyulni. Ha otthon próbálod, azt nem fog menni, az állatorvosok általában nem értenek a madarakhoz. Ha nincs kezelve, akkor elfertőződik a seb és elpusztulhat. Kár lenne érte. Nézd meg a linkemben (MME) alul vannak az elérhetőséget.
2011. júl. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem is kuvik. És ne adj neki élő egeret, mert ha sérült a bagoly, valószínűleg elmenekülne az egér. Ne aggódj, az állatkertben is láttam, hogy döglött patkánnyal etetik a baglyokat, attól nem lesz baja, ha nem élve adod neki.:) Minél előbb vidd el dokihoz vagy állatkertbe, ott majd rendbe teszik! Remélem, hamar felépül a kis szépség.:) Amúgy rendes vagy, hogy gondoskodsz róla.:)
2011. júl. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Itt van a NP-as link, amelyiknek a területén vagy, azoknak szóljál. Kimegy a természetvédelmi őr érte.

[link]

2011. júl. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Ésha értesítem őket akkor ki tundak jönni érte?Mert nekem most nincs rá lehetőségem hogy én vigyem be!

Egyébként békés megyei vagyok és a körös maros nemzeti parhoz vagyok a legközelebb!Velük kell felvenni a kapcsolatot vagy a hortobágyi madárkórházzal?

2011. júl. 17. 15:00
 19/28 anonim ***** válasza:
Kőrös-Maros az illetékes, de ha nem tudod elérni őket, akkor hívd fel a madárkórházat, kimennek érte.
2011. júl. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

A linken az áll hogy hétvégén nincs ügyfélfogadás szóval várnom kell holnapig!:S

Addig megpróbálom megetetni meg emgitatni!

2011. júl. 17. 15:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!